Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha valaki lassabb...

Miért jó az, ha valaki lassabban megy a megengedettnél? Mást is idegesít?

Figyelt kérdés

Már elegem van ezekből csak a "szomszéd faluba megyek" típusú vezetőkkel,akik az 50 helyett 30-cal,40-nel,90 helyett 70-nel mennek minden indok nélkül!

Kérdem én,ez mire jó? Meg a kanyarban a 70-es korlátozásnál jól beletapos 40-re,hogy a mögötte jövő még véletlenül se mehessen benne annyival.

A jó vezetők egy kanyart is be tudnak venni akár gyorsabban is,akkor mindenki betyár ha egyenesen kell nyomni 200-al...


2012. aug. 8. 14:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Az idegeskedők autóján nincs index, gázpedál meg kormány?

Lehet ám előzni is, nem kell játszani a kemény legényt.


#6 nem érdekel mekkora vagy de ha az én ajtómat nyitogatnád engem a rendőr téged a mentő vinne el.

2012. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Csak amikor nem lehet előzni, mert sok a szembejövő, én haladnék, legalább a megengedett 90-nel, de előttem 65-70-el totyorog valaki, az rohadtul idegesítő tud lenni.
2012. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha te ennyitől ideges leszel, nézesd meg magad orvossal. Komolyan! Nagyon komolyan árt az egészségnek.
2012. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Örülök az ennyire végtelenül türelmes embereknek, tényleg, annyira boldog vagyok, hogy van, aki soha nem siet sehová és a fél életét autóba ülve akarja eltölteni.
2012. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Antimod ***** válasza:
47%

Végigolvasva a topicot már nem lep meg, miért van annyi idegbeteg az utakon.

- tötymörgő pistabácsi

- jól leszorítom, megmutatom, mi a dolga

- villogok, dudálok

- a balesetek a lassan vánszorgók miatt vannak

- stb.


Tudom, nem reprezentatív felmérés a topic, de elgondolkodtató.

Miért változik meg egy ember ennyire, ha kormány mögé ül?

2012. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem töltöm a fél életemet autóban. És nem fogom a fél életemet idegeskedéssel sem tölteni amiatt, hogy 60 helyett 63 és fél percig tart az út a telekre. Vagy a melóba. Vagy akárhova.
2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont sokat autózom hosszú távokat és rohadtul nem mind1, hogy mikor érek oda a célba. Lehet normálisan is haladni, de van, aki így indul neki direkt, hogy márpedig én 40nél többel nem fogok menni? Hát az ne üljön autóba.
2012. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít. Ha akarom megelőzöm, de a kámikáze vezetők idegesítenek. Nem számít ha jönnek szemből, de akkor is megelőzi az előtte haladót. Ilyenkor van az, hogy 3-an megyünk el egymás mellett.-Sajnos, szinte minden nap megtörténik.
2012. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Városba grasszál30 al az még nem is idegesít mertmegértem mi az oka. nézi a csajokat. (Ha más nem az egy ok legalább).

De mikor országúton sietnék és beérek egy ilyen 40 el haladót és nem tudok elmenni mellette hanem fékeznem kell akkor idegesít.

És nem is régi autósok csinálnak ilyet hanem corsások suzukisok. Legalábbis én ilyenekkel futok össze.

Én rájuk közeledek úgy hogy már zavarja őket és nyomást gyakorolok rájuk ezáltal. (aszt hátha észbekap)

De általában erre is sz@rik a legtöbb észre se veszi szerintem. Igazi begyebesedett emberek ezek akik nem tudom hol mikor melyik bolygón szerezték a jogsit.

Mert semmi értelme amúgy de azt hiszi a tulaj szerintem hogy így akkor keveset fogyaszt az autója vagy nem tudom.


Ez akkor még kellemesebb mikor futót húzok jól megrakva és kanyar mögül kibukik a 30-al tötymörgő csórikám. Hát majdnem hogy áll!

Én meg taposom a féket kanyarba és érzem hogy rám feszül a futó de nem lassulok és nem tudok hova se menni. már imátkozom hogy ne emelje el az úttól a kocsihátsó kerekét a futóm ,mert benyaklik az egész.

Akkor legszívesebbel nyakon is verném az ilyen embereket. Mért nem jár busszal az ilyen ember? Mért veszélyezteti a másik embert ráadásul értelmetlenül? Mert ha egy megrakott zsukkot látok előttem arra számítok hogy úgyse tud gyorsabban menni. de aki megtehetné hogy normálisan megy és felveszi a forgalom ritmusát mért csinál ilyet azt én nem tudom hova tenni.

2012. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Látom itt is tombol a tolerancia. A Magyarországon jellemző utazási távolságok és forgalomsűrűség mellett néhány csiga miatt legfeljebb 10-15 perc pluszt lehet összeszedni. Ennyi idő megspórolása nekem nem ér meg annyit, hogy emiatt ideggörcsöt kapjak vagy ami még rosszabb, balesetet okozzak (ld. "ráhúzom a kormányt", "vélemények a seggébe" stb.). Utolérem, megyek mögötte pár percet, kis kuplung, nagy gáz, szevasz.
2012. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!