Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért jó az, ha valaki lassabb...

Miért jó az, ha valaki lassabban megy a megengedettnél? Mást is idegesít?

Figyelt kérdés

Már elegem van ezekből csak a "szomszéd faluba megyek" típusú vezetőkkel,akik az 50 helyett 30-cal,40-nel,90 helyett 70-nel mennek minden indok nélkül!

Kérdem én,ez mire jó? Meg a kanyarban a 70-es korlátozásnál jól beletapos 40-re,hogy a mögötte jövő még véletlenül se mehessen benne annyival.

A jó vezetők egy kanyart is be tudnak venni akár gyorsabban is,akkor mindenki betyár ha egyenesen kell nyomni 200-al...


2012. aug. 8. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

én azé nem mék 50-el a városban,csak 30-al,mer ezt a sok gyönyörű, nekivetkőzött,hosszúcombú lányt, akkor nem tudnám rendesen megnézni,

30 F

2012. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Antimod ***** válasza:
76%
Én meg azt utálom, amikor városban 55-tel megyek, és mögöttem ott őrjöng egy aktuális hülyegyerek, hogy miért nem megyek gyorsabban. Engem is zavarnak a lassú vezetők, de ezek a városon belül rallyzók sokkal jobban.
2012. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

engem is idegesít és igazad is van, egyenesben általában mindenki király de a kanyarban már be vannak sz@rva


nekem volt egy kretén ismerősöm aki ilyen esetekben a hummerral "kicsit" megtolta az ilyen hülyéket, volt hogy a suzukit felnyomta a járdára, aztán kidobta neki a betétlapot és továbbment :D

2012. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Engem baromira idegesit, ha még az 50-et se tudja tartani és tötyögnek előttem 30-40-nel.. Az ilyen mögött szoktam egy padlót nyomni, mikor fél méterre megközelelitem és ráncigálom a kormányt jobbra-balra, hogy menjél már tetű, szerencsére akkor beletaposnak a gázba, aztán már mennek 70-nel is. Befékezés még nem volt soha, de azt adná nekik a jó isten. Városon kivül meg villogni szoktam, hogy lépj már rá, vagy húzódj le, de valamit intézzünk sürgősen, mert én erre nem érek rá. De a legjobban azt nem értem, hogy az ennyire tötyimötyiknek mi a f@sznak autó...
2012. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Antimod ***** válasza:
41%

"nekem volt egy kretén ismerősöm aki ilyen esetekben a hummerral "kicsit" megtolta az ilyen hülyéket"


Remélem nincs már jogsija.

2012. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Ne is mond! Én itt lakom a Balaton északi partján és itt megy a 71-es út és itt 4 sávos. Városból kifele jövet a tábla után kint van a 70-es tábla a következő (kb100m) kereszteződésig. És utána a sok szerencsétlen befékez 50-re . És totyognak 90 helyett 50-el a belső sávban.. Ilyenkor szoktam villogtatni nekik és ha ebből nem ért akkor ledudálom. Valamelyik nap este jöttem haza és egy kedves emberke 50-el haladt ugyanazon a részen villogtattam neki és elkezdte villogtatni a féklámpát, na akkor felhúztam magam és folyamatosan villogtattam és dudáltam Ebből sem értette meg mit akarok. Mellémentem a külső sávban és "ráhúztam" a kormányt onnantól kezdve tudta mi a dolga! De pl volt olyan is mikor egy kamionos nem akart elengedni és 60-al mentünk következő lámpás kereszteződésben pirosat kaptunk. Kiszálltam oda mentem hozzá és kinyitottam az ajtót. Ennyi elég volt. Nem győzte mondogatni hogy "bocsi" amúgy 212cm vagyok és 120kg :D
2012. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki, aki az "engem idegesít" szókombinációval kezdte a mondandóját: a közlekedés nem verseny. Ha idegesít, hogy valaki lassabb, mint te, akkor menj ki a versenypályára és előzgess. A közúton viszont kussolsz és autózol úgy, ahogy biztonságosan lehet. Nem üvöltözöl ki az ablakon, nem rázod az öklödet és nem mutogatsz. És főleg nem előzgetsz felelőtlenül, ha lassabban megy előtted marinéni, mint szeretnéd. Nem tolod le pistabácsit sem, hanem szépen haladsz mögötte a biztonságos követési távolságot megtartva. Értem?!
2012. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Antimod ***** válasza:
58%

"Mellémentem a külső sávban és "ráhúztam" a kormányt onnantól kezdve tudta mi a dolga!"


Jókora paraszt vagy haver. Remélem elveszik a jogsidat minél előbb, akármekkora szekrény ember is vagy! És ez mindannyiunk érdeke.

2012. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Sokkal veszélyesebbnek tartom a lassan közlekedőket, mint azokat, akik gyorsan, lendületesen vezetnek. Múltkor egy traktor ment a sor előtt, az első kettő valami hétvégi sofőr volt, beálltak követni 25el. Csodálkoztak rajta, hogy mindenki kielőzte őket,aztán már nekik is ment az irányjelző és fel voltak háborodva, hogy nem engedik őket, mikor már 1 km óra követtünk egy nyomorult traktort és özön lehetőség lett volna előzni. Ugyanúgy elvenném a jogosítványt attól is, aki feltartja a forgalmat, mint attól, hogy rallyzik. Mondjuk azt ne nevezzük már ralinak, ha 50 helyett 60-al megyünk. Van 20 ember, 19 60-al akar menni, de van egy, aki 45-el megy, hát ne annak legyen már nagy az arca, igenis vegye fel a forgalom dinamikáját.
2012. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A balesetek elég nagy számát okozza az előzés. De előzés pont az ilyen csigák miatt következik be, mert nem képesek menni, csak feltartják az embert.
2012. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!