Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti is így voltatok kezdő...

Ti is így voltatok kezdő jogsisként?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete, hogy megjött a jogsim..

4-es vw golf-al tanultam, nem mellesleg dízelessel.

Nagyon könnyű volt vezetni, egy álom, imádtam.


Most ugyebár itthon apának egy ladája van...

Szenvedek vele.. Folyton lefulladok, érzékeny, alig bírom tekerni a kormányt, annyira más.. Ugyebár mióta megvan a jogsi, én sofőrködök, természetesen apa mellettem ül, de annyi kellemetlen helyzetbe kerültem már, hogy sokszor, már nincs is kedvem vezetni...:(


Más is volt hasonló helyzetben? Megszokom én valaha ezt?:(


21/L



2012. júl. 28. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Más a benzines és más a dízeles is. Én benzinesen tanultam amikor megjött a jogsi benzinessel kezdtem el egyedül vezetni persze én is lefulladtam mert oké hogy benzineset tudtam vezetni de másabb volt apám autóján a kuplung érzékenyebb volt hamar fogott és a gázpedált is bátrabban kellett lenyomni mert keményebb volt a tanulóm autón meg finom gázadással is indulni tudtam. Hozzá kell szokni mert minden autó más. Én nekem 4 éve van jogsim tavaly vettem egy dízeles autót és mivel akkor vezettem életemben először egyből másabb volt szokatlan volt hogy gázadás nélkül is elindult lefulladás nélkül pedig azon is kellett nyomni a gázt meg rángatott indulásnál, egyszóval szokatlan volt egy ideig. Most hogy visszatértem a benzinesre mert szerelőnél van a kocsim megint szenvedtem indulásnál mert elszoktam a benzinestől de 20 perc alatt visszaszoktam.
2012. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dzsola ***** válasza:
vegyél mgadnak egy 3-as golfot dizelest pár százezer ft-ért kapsz, amugy a lada az király auto nekem is volt
2012. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Hi hi hi Ladán kellet volna tanulnod utána nem zavart volna mibe ülsz még a szar kupacot is el vitted volna egy körre!(a régi szoci kocsikat nehéz vezetni)
2012. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs kedved vezetni akkor nem is fogod soha megszokni.

Gyakorolj minél többet és menni fog.

Két hét alatt ne várj csodát.

2012. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyikből levontam a tanulságot.
2012. júl. 29. 21:55
 16/16 anonim ***** válasza:
2 het meg nem sok, majd belejossz. :)
2012. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!