Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autópálya matrica -segítség?

Autópálya matrica -segítség?

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk Budapestről-Pécsre az M6-os autópályán,viszont úgy terveztük,hogy majd az autópálya elején úgy is lesz benzínkút-ott tankolunk,és megvesszük a matricát.De a bevezető szakaszon egy benzinkút sem volt-így természetesen átmentünk az első kamera híd alatt!!!Emiatt megilyedtünk,s az első kivezetőnél lejöttünk a páylkáról,s a környék falvaiban kutattunk kút után,s írd és mondd 1 db!!!!!kútat nem találtunk,ahol volt-ott ki volt írva,hogy elfogyott a benzin :D

Szóval Érden tudtunk tankolni,s venni matricát és onnan tértünk vissza a pályára.Na most vajon jön-e büntető csekk,hiszen a páylára lépve nem volt érvényes matricánk,de rá egy órára már igen?Mit kell ilyenkor csinálni?



2012. júl. 4. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Franctudja. én az M7-esen szívtam be, hiába vettem matricát utána másfél órával, jött a csekk.


Tényleg mázlista lehetsz, vagy csak simán nem működött a rendszer. :D

2012. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de már 4* sikerült bejátszani. :)
2012. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!