Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit jelent egy biciklinél az,...

Mit jelent egy biciklinél az, hogy üzembe helyezés?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 09:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) mindenesetre nem a tescoban szeretném megvenni a biciklit, csak mivel már ott jártam szétnéztem azon a részen is, köszi mindenkinek mégegyszer
2012. jún. 23. 16:23
 12/16 gráner andrás ***** válasza:
Csupán csak annyit, hogy nem árt átnézni, minden rajta van-e. Meg van amikor, csak össze van dobálva, nincsenek rendesen beállítva, meghúzva az anyák. Találkoztam már olyannal is, hogy a golyós kosárból hiányoztak a golyók, meg nem volt rendes kenés, / zsírozás, olajozás beállítások /. TENGERPICI
2012. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2012. jún. 25. 10:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor, hogy én is tanácsoljak még valamit:

Ha kicsit drágább bicajt veszel a hátsó kerékagyat szedd, vagy szedesd szét és nézd meg hogy hány db gyárilag hibás csapágygolyó van benne(néha nem tesznek bele persze)

Meg persze hogy megfelelően van-e meghúzva(én párat kézzel szétcsavartam, pedig nem vagyok bicajszerelő hogy minden nap ezt csináljam...) Meg hogy elég kenőanyag van-e benne.


Azt ugye tudni kell hogy a normál agyak(nem ipari csapágyasak főleg) többnyire 5000km-re vannak tervezve.

És ugye hogy legyen minek elromolnia abba az egyszerű szerkezetbe ezért szar csapágyakat tesznek bele, ha az elkopik dobhatod ki az agyat...

2012. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9-esnek: azért jobb ha a tescoban öléssel nem foglalkoznak!
2012. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 26. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!