Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit jelent egy biciklinél az,...

Mit jelent egy biciklinél az, hogy üzembe helyezés?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 09:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%
Hajtás,kormányzás,kerekek,valamint fékezés beállitás.
2012. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
hát ilyet még nem halottam biciklinél de igen előző nek igaza van hogy elbírj indulni és megbírj állni ennyi
2012. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
"Lehúzás"-ként tudnám magyarra fordítani. Megveszed a bringát X ezer forintért, de nem tudod még használni, mert csak egy IKEA-s lapraszerelt valamit kapsz. Aztán irány egy bringaszervíz, ahol használható közlekedési eszközzé alakítják, további X ezer forintért.
2012. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Jól írták előttem,a dobozából a bicajt először össze kell szerelni,hogy menni lehessen vele.

Ahhoz ,hogy megmaradjon a garancia,ezt az összerakást egy profinak (számlaképes,bélyegzője van)kell megcsinálni.

Ha nem tudjátok igazolni,hogy profi helyezte üzembe,akkor sincs nagy gond,csak szóba sem állnak veletek,ha bármit is szeretnétek majd garanciában érvényesíteni.

2012. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
72%
Én vállalkozásoknál hallottam ilyet, ha tárgyi eszközként vásárolják a cégbe, akkor kell egy úgynevezett üzembehelyezési jegyzőkönyvet készíteni. Ez alapján kerül bele a tárgyi eszközök közé, utána lehet elszámolni az értékcsökkenést.
2012. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már értem. Bicikiliboltban akarok majd vásárolni, de szétnéztem neten is meg a tescoban is láttam, hogy kiírták, h üzembe helyezés x ezer forintért és nem értettem pontosan. Köszi mégegyszer!
2012. jún. 22. 11:29
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Bicaj boltos és tescon üzembe helyezés annyit takar hogy ráteszik neked a pedálokat, amik ugye egyszerűbb szállítás miatt nincsenek rajta. És beállítják a kormányt, ami pedig el van forgatva 90°-al, szintén egyszerűbb szállítás miatt.


Ez a minimum amit megcsinálnak.

Jobb bicajboltban persze beállítják a kerekeket, mert többnyire van 1-2 lazább küllő ami miatt hamarabb 8as lesz a kerékben. Meg néha szükség van a fékek és váltók beállítására is.

Ez ez az üzembe helyezés amit ott megcsinálnak neked.


(tescobol és egyéb ilyen üzletekből bicajt venni nem éri meg. Legalábbis ha nem dísznek kell. Tescosra többnyire rövid időn belül rá kell költeni azt az összeget amennyiért már veszel egy normális gépet.)

2012. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alex Fly ***** válasza:
Ezenkívül a nyereg- és kormánymagasságot, helyzetet is a használója méretéhez állítják és érvényesítik a garanciajegyet. Meg egyéb apróságok...
2012. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na igen. De tescoba nem biztos hogy ölés meg kormány beállítással foglalkoznak :)


De szért lámpákat, prizmákat, fékeket is beállítják néha.

2012. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem is a tecsóban. Azok csak rásózzák az emberre. Hanem a velük szerződött szervízben -ha előzetesen időpontot egyeztetsz, akár már 2 hét múlva fogadnak...
2012. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!