Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 140x200 -as matracot szeretnék...

140x200 -as matracot szeretnék elszállítani fogalmam sincs hány kiló, van ötletetek hogy melyik futár szolgáltató visz ilyet?

Figyelt kérdés
:| am 185 km-re kéne vinni :| nézegettem de méretileg csak kisebbeket találtam

2012. jún. 14. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a futarcegek tobbet kernenek 185 kilometerre mint amennyit az a matrac ér. en egy kombi autoval probalkoznek.
2012. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemesebb venni a közelben egy újat.
2012. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz közelebb ,nem éri meg. Egyébként bármelyik elkéri, de volumetrikus árkategóriák vannak, és kb a matrac árának 1/3ába-felébe kerülne.
2012. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 14. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:

keress inkább egy ismerőst, akinek van nagyobb verdája, és kérd meg, h benzinpénzért és valami csekélyebb háláért legyen a szolgálatodra.


céggel nem érdemes, mert többe kerül a leves mint a hús. if U know what I mean.

2012. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem is kell nagyobb autó. kb. ugyanekkora matracot vittünk már kis öreg swifttel. matrac fóliába tekerve h ne ázzon el ha esne majd a tetőcsomagtartóra rákötözni és kész :)
2012. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D találtam végülis , felhívtam vagy 10-et , vagy méret- beli problémákra hivatkoztak vagy pedig csak Pesten belül.

Persze lett volna aki elvitte voltna 71.350 ft-ért XD csak néztem nagyokat... de szerencsére találtam egyet ahol 7000+ áfa --> kb 9 ezerért elviszi szerintem elfogadható.

Most ahogy nézelődtem láttam valami olyamit szállíts az ország egész területén 4999 ért annyi a kikitös 80 kgnál ne legyen nehezbb.. hát meglátjuk :D holnap megnézem van-e még benne valami csavar :D megérdeklődöm , Am köszi a válaszokat. A baj az h bátyámnak van több kocsija is, de nem ér rá ilyenekre lol -.-"" szóval..:|

2012. jún. 15. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan rakd össze hogy megvan-e az a fuvar, holnap megyek 600km-t egy céges Tranyóval, lehet hogy belefér, honnan hova kéne?
2012. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!