Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Felújítják a Jászberényi utat...

Felújítják a Jászberényi utat Budapesten. Lesz kerékpárút?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Buszkorridor épül Rákoskeresztúr és az Örs vezér tere között, nem egyszerű felújítás. A polgármesterünk nagy kerékpárbarát. A XVII. kerületben az elmúlt néhány évben elég sok kerékpárút épült. Azon van, hogy ez össze legyen kötve a belsőbb kerületekben már meglévő hálózattal.

A kérdezett szakasz viszont már nem ehhez a kerülethez tartozik, hanem Kőbányához. Úgy tudom, van rá esély, hogy megépül a kérdezett kerékpárút.

2012. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felüljáró és a Kozma utca között már nagyjából kész van, de kerékpárútnak még a nyomát se látom, szóval nem hiszem, hogy lesz, hacsak nem egy későbbi ütemben.
2012. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 2. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egy kicsit sem bánom. Inkább megyek egy felújított, széles, sima főúton, mint a bringaúton, ahol garantált szívás van a kereszteződéseknél, éles kanyarok, grasszáló gyalogosok stb. A Pesti úttal is így vagyok. Lehet, hogy most már nem kell kerülgetni a BKV-buszokat, de sokkal lassabban és körültekintőbben kell menni a flancos új bringaúton, mint eddig. Amióta Pesten bringázom, szerintem több necces helyzetbe keveredtem bringaúton, mint közúton, pedig kerülöm őket, amennyire lehet.
2012. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!