Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha biciklivel közlekedem,...

Ha biciklivel közlekedem, akkor hogy miket egyek és hogyan hogy ne legyek nagyon izmos?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 15:35
 1/8 anonim válasza:
Azért mert biciklivel közlekedsz nem leszel izmos.
2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel izmos mert a biciklizés az folyamatos munka az izmoknak nem úgy mint a gyúrás. Tehát a biciklizéstől inkább fogysz mint izmosodsz. Úgymond leszálkásodsz. Valamelyest erősödsz jobb lesz az állóképességed de nemigazán fog látszani. Én bringáztam keménye terepen vagy 5 évig és nem lettem vastagabb tőle. -De egy versenybiciglisre nézz már rá könyörgöm!! Látsz muszklikat rajtuk valahol? Olyanok mint a nádszál XD
2012. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jÓjó, de akkor hogyan étkezzek, hogy nem szedjek magamra annyi izmot? sok zöldség gyümi?
2012. máj. 16. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehetsz bármit és akármennyit, nem leszel izmos a kerékpározástól. Én már 10 éve biciklizek, mégse vagyok mr. olimpia
2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én azt szeretném, ha vékonyabb lenna vádlim, ami amúgy (túl)izmos
2012. máj. 16. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

a vádlid lehet h a testalkatod miatt "túl izmos"

ha nagyon erre akarsz koncentrálni tekerj úgy hogy ne a lábfejeddel hanem a sarkaddal nyomd a pedált

én régóta télen-nyáron bringával járok, izmosodást soha nem tapasztaltam

2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zedi2 válasza:
Csak meg tudom erősíteni az előttem szólókat, akik nagyon helyesen írják a biciklizés nem izmosít, hanem inkább fogyaszt! (aerob típusú mozgás) Persze a bringások között is vannak izmosak akik rövid távot nyomnak, de ez a speciális edzésnek köszönhető, ugyan úgy mint a futóknál. Az is igaz ha genetikailag olyan alkat vagy, hogy a vádlid izmos azzal igazából nem tudsz mit tenni! Egyet tehetsz kőkeményen fogyozól és akkor a vádlid is eltűnik. A kérdésedbe megírhattad volna, hogy férfi vagy e vagy nő, mert ez sem egy elhanyagolandó szempont, mert így csak a sötétben tapogatózunk.:) Nem mindegy, hogy egy férfinak, vagy nőnek kell tanácsot adni, mert mindkettőnek más a válasz.:) Még a nemedet írd meg és akkor konkrétabbak lesznek a hozzászólások.
2012. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zedi2 válasza:
Leírhatod a nemeden kívül a magasságod, súlyod, és azt, hogy milyen távon milyen teljesítménnyel milyen rendszerességgel akarsz bringázni. Ha ezeket leírod, akkor a kommentek is konkrétabbak lesznek.
2012. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!