Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » AUDI A2,10 éves,1 milla - Megéri?

AUDI A2,10 éves,1 milla - Megéri?

Figyelt kérdés

Dízeles 70LE, állítólag 4-5L-es városi fogyasztás.

És 5 ajtós, gyönyörű.


2012. ápr. 22. 07:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy nőnek amúgy elmegy az A2, de férfinak...Enyhén búzának nézném, ha meglátnék vele 1-et. Nyugtass meg 63%-os, hogy nő vagy. Ha nem, akkor pedig LOL.
2012. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Egy 316-ost lazán legyorsul egy új 1.3-as Swift.
2012. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A link nekem most is működik.Így van a Swift is odaveri, de az A2 1.4 tdi is megszorongatja az 1.6-os Bmw-t az a ciki. Tesztelők meg kinyomják a kocsi belét persze hogy több lesz a fogyasztása, mint a gyári adat, ha ésszel jársz vele megvan az 5liter. Ja egy Bmw teszt : [link] Ez már az erősebbik 1.6-os, nem a hirdetésben szereplő 105lovas! Tesztfogyasztás 11liter felett vegyesben.. Persze lehet írni vegyen 1.8ast meg 2literest meg M3-at az majd jobb lesz ,de az már hol van egy kategóriában egy 1.4-es kiskocsival?Ja és a csomagtér! A bömösben csak 50literrel több a hely pedig jóval nagyobb autó,ülést lehajtani nem lehet, Audiban lehet, és könnyen kiszedhető a hátsó üléssor is,bedobhatsz egy bicajt is.


Amúgy nem vagyok nő :D Nekem nem kell kocsi a csajozáshoz ,mikor Zsigával jártam akkor sem volt gondom ezzel, amelyik csaj a kocsira bukik azt örömmel kihagyom és átadom a "menő" kocsiban feszítőknek. De részemről befejeztem ,a témát a kérdező majd dönt mi kell neki.

2012. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
végül is a kérdező beavathatna minket a sok háborúskodás és vita után hogy mi lett a sztori vége:D
2012. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Lew25 válasza:
Mennyi ostoba ember. Nekem van egy audi a2 1.6 fsi-m és gyanítom "mindegyik"13éves rozsdás ócskavasnak odaver. Mivel annyi idős de ugyanolyan állapotban van mint egy 4-5éves autó. Azért nem adtak el belőle sokat mivel ez luxusautó anyaga ötvözeteit tekintve. Mindenkinek más tetszik. Nem a semmiért kerül ennyibe még mindig. A tények azok tények. Igaz hogy csak olyan autót vegyen az ember amelyik tetszik neki, mert csak abban fogja jól érezni magát és csak azzal fog törődni.
2016. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok. Főleg ennyi év távlatából, hogy vettél e egyáltalán, milyet, és mennyire vált be.

Nekem 1.6 os van. Szerintem megérte. És nem azért vettem mert szép, vagy vagány. Hanem mert meguntam a rothadó autókat. De ezt bőven felülmúlta. Kívülről kicsi, de belülről meglepő. Nem tökéletes, de megért annyit hogy egy tételt ki lehet húzni a javítandó dolgok listájából.

2019. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!