Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » AUDI A2,10 éves,1 milla - Megéri?

AUDI A2,10 éves,1 milla - Megéri?

Figyelt kérdés

Dízeles 70LE, állítólag 4-5L-es városi fogyasztás.

És 5 ajtós, gyönyörű.


2012. ápr. 22. 07:58
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
0%

4L...:D

az audi baromi jó autó de nem 1 millióért...

egyébként alap szabály ha van 1 millád autóra akkor max 700.000-et költs rá.a többit hagyd meg a vásárlás utáni szerizre.pláne ha audit veszel...!

én ennyi pénzért kissé lejjebb adnék a minőségből és vennék egy oktit vagy valamilyen wolksvagen-t.

2012. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

"az audi baromi jó autó de nem 1 millióért... "

Mi ez a hülyeség? Nem 1 millióért? Hanem mennyiért? Suzuki árban akarsz prémium márkás kocsit venni?:)


"egyébként alap szabály ha van 1 millád autóra akkor max 700.000-et költs rá.a többit hagyd meg a vásárlás utáni szerizre."

Nem azt mondta, hogy 1 milliója van! Hanem azt kérdezte, hogy az adott típus 1 millióért megéri-e. Szövegértés egyes, ülj le!


"pláne ha audit veszel...! "

Ja persze. Nyilván nem volt még Audid.


"én ennyi pénzért kissé lejjebb adnék a minőségből és vennék egy oktit vagy valamilyen wolksvagen-t."

Megint csak visszakanyarodunk oda, hogy nem mondta, hogy csak ennyi pénze van:) Mellesleg milyen minőség?:) előbb még "pláne Audi" volt:)


Egy nagy bullshit a válaszod az elejétől a végéig:)


De a kérdésre adjak érdemleges választ (nem úgy mint az első) 1 millióért bőven megérné. De! Nagyon ár alattinak tűnik. 1.2-1.3 körül indulnak a jók, de inkább még több. Elkell vinni átnézetni aztán ha minden rendben találnak akkor nagyon jó vétel lehet. De csak szemrevételezés után nem venném meg.

2012. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:

ha nem baj inkább nem reagálnék a primitív (DE frappánsan megfogalmazott) válaszodra mert csak felidegesíteném magam...

viszont szeretném megkérdezni: milyen autód van?

2012. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

"Nagyon ár alattinak tűnik. 1.2-1.3 körül indulnak a jók, de inkább még több." << akkor csak nem mondott hülyeséget azzal, hogy a rendelkezésére álló pénz 70%-át költse autóra, a többit a vásárláskor szükséges kötelező szervizre.

Nekem nem volt még Audim, havernak az van. Ő is ár alatt vett egy A6 2.5TDI-t (V6), aztán elég rendesen ra'basz0tt...


Hogy ON is legyek: van amikor ki lehet fogni áron alul jó autót is, vásárlás előtt mindenképp átnézetni egy HOZZÁÉRTŐ szerelővel.

2012. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Nem azt kérdezte, hogy 1 millióBÓL megéri-e Audi A2-est venni. Hanem azt, hogy 1 millióÉRT megéri-e Audi A2-est venni.

Ti tényleg ennyire nem tudtok egy mondatott értelmezni? De mindegy nem állok le olyanokkal vitatkozni akik még olvasni se tudnak.

Pápá

2012. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%
Az A2 speciel ritka szar, tehát én nem venném meg...
2012. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:

ha használnád az agyad akkor feltételezhetnéd hogy 1 milliója van!persze nem biztos viszont erősen valószínű.

mivel ezt nem írta meg ezért mondhatjuk hogy nem a kérdésre válaszoltam hanem egy jótanácsot adtam.de lehet hogy ez többet ér...

hát csak reagáltam:D

2012. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem éri meg. Ennek csak az emblémája Audi! Mocsok rossz csettegő 3 hengeres motorja van, és mivel ritka darab, így aranyárban van hozzá az alkatrész. Sokkal jobban jársz, ha veszel egy Opel Corsa féle autót.
2012. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"És 5 ajtós, gyönyörű."



Nem gondoltam, hogy létezik ember, akinek tetszik az A2...

2012. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Nekem pl tetszik! És ha jó állapotú akkor megéri. Ez a 3L Audi akkor simán eljársz vele 4literből városon kívűl meg 3alatt is ha ügyes vagy,ha az 1.4tdi akkor se sokkal több a fogyasztása.Jó sok extrát adnak hozzá alapból és lesz egy egyedi Audid ami nem tucatkocsi és nem áll minden sarkon kettő.
2012. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!