Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Két közterület felügyelő...

Két közterület felügyelő szava az enyémmel szemben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 23:05
 1/5 A kérdező kommentje:

A minap leálltam egy várakozni tilos tábla után, és odasétáltam a bankautomatához, kb 10méter. ( még mielőtt anyáznátok, nem akadályoztam a forgalmat, balesetveszély sem állt fent, kapubeálló sem volt, egyszerüen csak egy templom előtt 30m tilalom van, ráadásul végig parkoló zóna, kivéve ezt a szakaszt). Szóval ahogy bedugtam a kártyát az automatába, abban a pillanatban megállt a járművem mögött a közterületesek autója. Tranzakció gyorsan félbeszakítva, de mire visszaértem, már az autómat akarták lefényképezni, pedig az automatától már integettem is nekik, hogy itt vagyok. Szóval azt mondták, hogy elhagytam a járművet (ami abszolút igaz) és megbüntetnek (emberség?). Úgy is történt, megkaptam a csekket.

Utána gondolkoztam, hogy mi van akkor, ha nem vagyok hajlandó együtt működni velük és állítom, hogy én el sem mozdúltam a járművem mellől? Ha már ilyen szemetek voltak! Vagy csak egyszerüen azt mondom, hogy lerobbant a járművem, elektromos meghibásodás miatt?

2012. ápr. 3. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is volt. Szintén pont bankba mentem. Nem tudsz mit tenni ellenük. Én leoltottam őket a pics@ba, kár lett volna a szép szóért, úgyis megbüntetnek. Ez van. Ez a dolguk. Undorító mocsok népség, mert ha egy idős nénit kirabolnak sehol sincsenek, de ha meg mersz állni egy rohadt táblánál már ott vannak. Csótányok ezek.
2012. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

benne van a kreszben hogy amit csinaltal az nem megallas, hanem varakozas.

ha akar felorat ott allsz, de kozben pl folyamatos rakodas tortenik, az megallas.


ha eppcsak fel percre kiugrasz egy kifliert, az varakozas.


Nem valtoztat rajta ha azt allitod hogy az autod mellett voltal.

Legfeljebb ha az autodBAN voltal, kevesebb mint ot percig.

Miutan az ures autot lefenykepeztek ez biztos bukta.


Legalabb a veszvillogot kirakhattad volna, aztan azt mondod hogy mondjuk cukorbeteg vagy es vizre volt szukseged, azt indultal el keresni...

2012. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, ez így van, nem a büntetés jogosságát kérdőjelezem meg, hanem az emberséget. Azonnal büntetni, bevétel, jutalék, ez a lényeg. Ez a cukorbeteg mese jónak tünik, kérhetnek orvosi papirokat is vajon? Mármint nem ott helyben, hanem a büntetés ellen fellebezhetek valószínüleg ilyen papirokkal.
2012. ápr. 4. 21:26
 5/5 anonim válasza:
37%
Nem a kibúvót kell keresni, hanem a KRESZ szabályait be kellene tartani!
2013. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!