Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás: hány...

Közvéleménykutatás: hány évesen szerezted meg/fogod megszerezni a jogosítványodat? (autó) Nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Egy ideje gondolkozom azon hogy megszerzem a jogosítványt, de bizonyos okok miatt nem valószínű hogy ez hamar be fog következni. Az új oktatási törvény és a keretszámok miatt 100% hogy fizetős egyetemre fogok járni, mivel állami hely összesen 100 van az országban, a városomban egy sem. Diákhitelt fogok felvenni, szüleimet nem szeretném ezzel terhelni, saját költségből meg nem fogom bírni. Így valószínűleg az egyetem utánra marad.


Ti hogy vagytok ezzel? Hány évesen szereztétek meg?


2012. ápr. 3. 18:19
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én jövő hónapban kezdem el csinálni. Ha elsőnek átmegyek mindenből 17 évesen megszerzem. Ha nem 18...

17/l

2012. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én elsőre átmentem mindenből és úgy volt kb. 140-150 ezer ft.
2012. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
17 évesen szereztem meg. Saját autóm nincs, hétvégenként pizzafutárkodok, ott Renault Clio. 18/f
2012. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
én 17 évesen szereztem meg, részben mert ismerősön keresztül az oktatás (nem a vizsga) olcsóbb volt, és még érettségi előtt meg akartam szerezni+ van itthon autó... Viszont ha nincs ilyen lehetőségem, valószínűleg 23 éves korom után tudtam volna csak letenni a jogsit...
2012. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
én március 5 ben leszek 16 onnantol még negyed év bôven. ja és hogy a nagyszáju embereket offoljam nem fogok az elsô kanyarba driftet vágni és az elsö kocsim nem egy bmw e36 lesz. már megvan a jogsira a pénz és az autora már gyullik jó vót a nyári munka. szakközépem meg nem fizetô. a kocsi amit szeretnék egy seat leon kezdö autonak tökéletes. de szerintem egy fèl évig apám mondeóján fogok gyakorolni. ja és hogy a -:- offoljam nem fogom a sarki zöldséges elött driftelve bevenni a kanyart. xd
2012. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!