Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás: hány...

Közvéleménykutatás: hány évesen szerezted meg/fogod megszerezni a jogosítványodat? (autó) Nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Egy ideje gondolkozom azon hogy megszerzem a jogosítványt, de bizonyos okok miatt nem valószínű hogy ez hamar be fog következni. Az új oktatási törvény és a keretszámok miatt 100% hogy fizetős egyetemre fogok járni, mivel állami hely összesen 100 van az országban, a városomban egy sem. Diákhitelt fogok felvenni, szüleimet nem szeretném ezzel terhelni, saját költségből meg nem fogom bírni. Így valószínűleg az egyetem utánra marad.


Ti hogy vagytok ezzel? Hány évesen szereztétek meg?


2012. ápr. 3. 18:19
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Előbb akartam jogsit, de csak tavalyra jött össze rá a keret, mert én álltam. 21/L
2012. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

17 évesen.


Én nem akartam lerakni a B-s jogosítványt, előbb motorra szerettem volna, a szüleim vettek rá hogy előbb B-re menjek.

Igazuk is volt, most már rohadt drága a jogosítvány, és azért valljuk be, autóval többre megyek mint motorral.

(Szüleim elváltak, apámra nem nagyon lehetett számítani, anyámnak nem volt jogosítványa, öregapám meg egyszerűen öreg volt már hozzá, +még faluban lakunk, így tényleg fontos az autó. Ezért maradtam Én)


De a motorról még nem tettem le, jövőre azt is el szeretném kezdeni.


20/F

2012. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
B-t 17 évesen szereztem, most tervben van nyárra a C, akkor leszek 18, az egészet én fizettem, és a C-re is megvan a keret
2012. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Tubarózsa ***** válasza:

hali!

én 18évesen szereztem meg a B jogsit.

üdv 22N

2012. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
most vagyok 17/L, de ma buktam meg harmadjára ,
2012. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

ha minden jól megy, akkor 1 hónapon belül meglesz. 24 éves vagyok, nőnemű :)

eddig is nagyon érdekelt a vezetés, 17 éves korom óta tudok is nagyjából, de most jutottam el oda autóügyileg, h érdemes.

anyám 40 évesen csinálta, azóta 100km-et sem vezetett. :) kifizette, mert látja rajtam, hogy én nem a kártyagyűjteményembe szeretném, hanem használni is. :)


kicsit már bánom, h nem előbb csináltam, mert iszonyatosan drága. ha anno 18 évesen elmegyek tanfolyamra, akkor beljebb lennénk most pénzügyileg.

érdemes inkább most megcsinálni, menj el nyáron melózni, gyújtsd a pénzt, mert ki tudja 3-4 év múlva mennyibe fog fájni...

2012. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
18
2012. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
21/F - ma vettem át a postán. :)
2012. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Most járok vezetni, két hét múlva leszek 25 éves. Ja, és lány vagyok :)

Már öt éve egyszer belekezdtem, csak akkor nem lett meg a kresz-vizsgám, aztán különféle okok miatt nem volt időm ezzel foglalkozni, utána meg már pénzem sem volt rá. Most úgy sikerült, hogy az egyetem kibulizott némi kedvezményt azt egyik autósiskolánál, így lényegesen olcsóbb.

2012. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Jövőhéten vizsgázok.

21/L

2012. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!