Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás: hány...

Közvéleménykutatás: hány évesen szerezted meg/fogod megszerezni a jogosítványodat? (autó) Nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Egy ideje gondolkozom azon hogy megszerzem a jogosítványt, de bizonyos okok miatt nem valószínű hogy ez hamar be fog következni. Az új oktatási törvény és a keretszámok miatt 100% hogy fizetős egyetemre fogok járni, mivel állami hely összesen 100 van az országban, a városomban egy sem. Diákhitelt fogok felvenni, szüleimet nem szeretném ezzel terhelni, saját költségből meg nem fogom bírni. Így valószínűleg az egyetem utánra marad.


Ti hogy vagytok ezzel? Hány évesen szereztétek meg?


2012. ápr. 3. 18:19
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok!

Akik mostanság csinálják/csinálták, meg tudják mondani hogy mennyibe kerül kb.? Abban az esetben, ha sikerül elsőre minden és nincs kavarodás.

2012. ápr. 6. 19:16
 22/35 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Nekem pl. ha nem kellett vna pót órákat vennem, meg kreszből pótvizsgáznom stbstb. akkor 180 ezerből ki jött vna. De tudok olyan autósulikat(más városban), ahol 140-160-ból is kijön, ha minden faszán megy, de mire eljár az ember az oktatásokra busszal, megint ott van az ára... szval változó.
2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

regisztráció: 5ezer

kresz 40e+5e a vizsgadíj(+5e a pótvizsgadíj nekem)=50e

vezetés 3000 egy óra. szval a 30 óra: 90e+10 plusz órát vettem az +30e ugyhogy csak a vezetés volt = 120e

elsősegély (vizsgadíjjal együtt) =13e

forgalom vizsgadíj = 11 e

szval 50+120+13+11= az barátok közt is 194 ezer ft.


előző vtam :)

2012. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
19-es vagyok. Nekem az elméleti oktatás (így, kedvezménnyel) 4500 forint volt (az autósiskola felajánlotta, hogy féláron tartja meg, erre még az egyetem elintézte, hogy 20 fő felett ennek az ára is feleződjön, és megvolt a 20 fő), a vezetés meg óránként 2500 forint, minimum 30 órát kell vezetni. A vizsgadíjak fixek mindenhol, úgy tudom. Ja, az elsősegély tanfolyam ingyenes volt, nem tudom, hogy van-e abból vizsgadíj, még nem voltam vizsgázni.
2012. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
utolsótól kérdem te hol laksz és mikor tetted le a jogsit, mert én nyáron tettem le, a kreszt még tavasszal, és vártam 1,5 hónapot a vezetésig, de az a kresz 40 ezer az kicsit húzós szerintem, nekem 5ezer volt a kresz, meg ugye 4600 a vizsgadíj. meg nekem regisztrációs díj se volt
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

20:51


Nem írok várost, ne haragudj.De megkerestem a nyomtatványt, amit kaptam az iskolától, rajta vannak az árak is.


Tandíjak:


regisztráció:5e

Elméleti tanfolyam díja:40e

gyakorlati oktatás(kötelező óraszámok díja):90e


vizsgadíjak:

kresz:4600

forgalom:11e

ezen még szerepelt a járműkezelés, mivel tavaly kezdtem.


+ elsősegély, mint irtam 13e


ha jól számoltam: 163600 ft

2012. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
és ez az alap, ennyi akkor, ha nem kell pót órát venned és minden vizsga elsőre sikerül. :)
2012. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Jó húzós árakon tettétek le a jogsit!

Én az alábbi árak mellet csináltam:

[link]


Nem mellesleg a nyújtott szolgáltatással maximálisan elégedett voltam!

2012. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Hát jah :) és még meg sincs XD


Felénk is meglehetett vna csinálni ilyen áron, csak két várossal odébb.. és mire beutazok az oktatásokra, ugyan ott vagyok!:S

2012. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28-as, az enyém szerintem még mindig olcsóbb, a 4500-as elméleti oktatással :)
2012. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!