Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más is tanult Budapesten a...

Más is tanult Budapesten a Non-Stop autósikolánál? Lehet így kreszt oktatni?

Figyelt kérdés

sokáig keresgéltem sulit, végül erről olvastam jót, de inkább azt mondanám, hogy nem olvastam rosszat.

beiratkoztam, kifizettem a közel 30ezer Ft-ot kresztanfolyamra és vizsgára. erre abból áll a kresz oktatás nekik, hogy menj be és 3 óra alatt önállóan nézz végig 300 powerpointos képet, amiken alig van magyarázat, csupa szöveg nélküli kép, aminek nagy része ismétlődik. kérdezni nem lehet, mert akkor a vén fószer csak meséli a régi történeteket meg az összefüggéstelen bölcsességeit, de a kérdésedre nem válaszol. aztán írd meg a tesztet, ami tele van olyan kérdéssel, ami az anyagokban sehol nem jelenik meg, a könyv meg használhatatlan szar. mindenki azt mondja, hogy nekik rendes óra volt, az oktató magyarázott, sorra átvettek mindent más iskoláknál. ráadásul úgy jönnek sorban az anyagok, hogy előbb van az elsőbbségadás témaköre és csak utána pl a táblák.

akkor telt be a pohár, mikor közölték, hogy március 15én is kell órára menni, 3000Ft-ért pótolhatok, ha akarok.

én nem akarok ezeknél vezetni. hogyan lehetne váltani és leginkább melyik iskolához érdemes menni? meg szabályos ez a kresz oktatásnak nevezett átverés?


2012. márc. 8. 11:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
"vén fószer.." látom téged se tanítottak meg a jómodorra :)
2017. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!