Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történhetett a most lezuhan...

Mi történhetett a most lezuhant géppel?

Figyelt kérdés
mi a te véleményed?
2009. jún. 3. 18:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
21%
hát én biztos h soha nem utazok repülögépen mert mindig lezuhannak...:/ sajnálom őket akik benne voltak
2009. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sajnálatos ez a baleset. Mivel valószínűleg több mint 4 km-re van a fekete doboz a tenger fenekén és az 30 napig ad jelet,lehet hogy nem kerül elő sose és akkor nehéz lesz kigobozni hogy mi is történt azon a gépen...
2009. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
70%
Szerintetek túlélők 100%, hogy nincsenek?:O :(
2009. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon durva tortenet, reszvetem minden hozzatartozonak es baratnak (nem mintha felteteleznem, hogy olvassak ezt az oldalt).


En ilyenkor azon szoktam agyalni, hogy vajon mi zajlott ott le. Nem a baleset okai, hanem, hogy hogyan reagaltak, mikor elkezdtek zuhanni, lehetseges-e, hogy a zuhanast meg tuleltek, s "csak" kesobb haltak meg (hisz allitolag tulelokre nem lehet szamitani)? Ha igen, vajon gondoltak-e valamire, vagy egybol sokkot kaptak?

2009. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Én azt hallottam, hogy egy időpontban több a gépen utazó hozzátartozója is kapott olyan sms-eket, hogy: "szeretlek", "félek".
2009. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
énis ezeken gondolkoztam,..amit az utolsó előtti irt. Utolso:ezt te hol halottad? biztos hogy ennél a repülőnél lt ez? egy pilota azt mondta, hogy azt se zárja ki hogy egy bomba robbant a gépen..
2009. jún. 3. 19:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is ezeken szoktam gondolkozni, amit az utolso előtti irt,utolsó: ezt te hol halottad? ilyenről én nem tudok.szerintem az egy másik gpnél lehetett...egyébként egy pilota aztmondta, hogy azt se zárja ki hogy egy bomba robbant a gépen..
2009. jún. 3. 19:30
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Kolleganőm mesélte ezeket, de miért ne lehetett volna?
2009. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

szerintem valami turpisság történt, a részleteket pedig nem akarják az orrunkra kötni.

egy villámcsapástól nem zuhan le a repülő, és ha elromlanak az elektromos berendezések, akkor is van tartalék..erre fel vannak készülve, hiszen nagyon meglepő módon az égben előfordulnak villámok.

sajnálatos, hogy így történt, de kicsit felfújták az ügyet..a repülő még így is a legbiztonságosabb, valaki a fél életét repüléssel tölti, mert ingázik két ország (amerikában esetleg két nagyváros) között.

azt szánalmasnak tartom, hogy a 30 perces híradóból 20 percet az olyan jellegű hírek vettek el pl tegnap, mint a 'franciao.-ban a tévécsatornák folyamatosan beszámolnak a legújabb fejleményekről, már megemlítették a magyarokat is.'..na és? nyilván felsorolták a nemzetiségeket, és ez a nagy hír. (bár ezt akkor lehet jól látni, ha külföldön van az ember..talán tavaly előtt volt valami terrormerénylet [azaz csak kísérlet] londonban, de akik ott voltak, azokat nem is érdekelte [engem sem], viszont ahogy hallottam, itthon már úgy állították be, hogy PÁNIK LONDON UTCÁIN.)

2009. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem folyton az a magyar kisfiú jár a fejemben, aki a szülei nélkül utazott. Hogy félhetett szegényke...

Nekem tök laikusként az jutott eszembe, nem lehet, hogy a villám a tankba csapott bele és azért robbant fel?

Van egyátalán tankjuk a repülőknek?

2009. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!