Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok ennek az...

Milyen nevet adnátok ennek az autónak?

Figyelt kérdés
Van egy megpiszkált 2105- ladám és szeretnék neki valami nevet adni ,persze nem ilyet hogy temető meg hogy benzinfaló mert nem eszik 7-nél többet . Szal a lényeg hogy elég jól pörög ,3x olyan nyomatékos mint a gyári (saját kezem munkája ) . Valami nevet szeretnék neki adni de nem sok jutott eszembe . Kicsit meg van ültetve úgy néz ki mint egy úthenger (sötétbarna színű) =D
2012. jan. 25. 11:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést hogy fikázva legyen az autó! Mit sem tudtok ti egy nem széthajtott ladárol ami meg van rendesen csinálva és becsülve ráadásul sokkal több van a motorban mint egy gyáriban! BMW E36 -t odavertem vele nem úgy mint a ti "fostalicskátok" ami még menni is alíg bír ráadásul terepre vinném őket egy sem bírná ki .Erről ennyit
2012. jan. 25. 14:33
 12/18 A kérdező kommentje:
szutyok fiattól a bmw 325TD-t is elvertem vele ami ráadásul agyon van chiptuningolva
2012. jan. 25. 14:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Holnap eladom a dízel passatot... :( Hol van az egy sufni ladához...
2012. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A sufni és a rendesen megcsinált között különbség van ,méghozzá óriási. A tuning és a sufni nem egyezik meg, nem tudom hogy sokan miért keverik egyiket a másikkal...
2012. jan. 25. 14:42
 15/18 A kérdező kommentje:
nem tudom miféle emberek vannak ebben az országban , nem hogy segítenétek másikat inkább fikázzátok. A másik meg hogy ez legalább az enyém és nem részletre van mint a sok emberé akinek a segge alól elveszik a nem fizetés miatt.
2012. jan. 25. 14:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Én visitós qrvának hivom az enyémet.


Itt vagy privátba leirhatnád hogy piszkáltad meg.


Üdv: egy Ladás.

2012. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Judzsin :'D
2012. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Bomba, ez jutott eszembe a barnáról. Nem fikázásnak írom, csak nekem ez jutott eszembe.

Esetleg a Joco név is tetszene nekem!

Jó névkeresgélést!

2012. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!