Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi legyen az autóm neve?

Mi legyen az autóm neve?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de minden autómnak volt neve. Most egy Mitsubishi Pajerot veszek, és eddig két név jutott az eszembe: Matuka a Verdákból és Popej. Szerinted melyik jobb? Esetleg egyéb ötlet?
2012. jan. 24. 06:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mi az a K.I.T.T?
2012. jan. 24. 20:43
 22/25 anonim ***** válasza:
Naaa, akkor neked ajánlottam azt a nagy fehér Pajero-t, ugye? Látom sikerült dönteni, hogy megveszed! Sok balesetmentes kilométert vele! :) A Matuka amúgy szerintem illik is hozzá, mivel robosztus és családi autó, gyerkőcök is szívesen fogják így hívni, ebben biztos vagyok.
2012. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen, nekem ajánlottad. Köszönöm szépen! Szombaton megyünk érte, már alig várom, hogy használhassam :-)
2012. jan. 25. 08:01
 24/25 anonim ***** válasza:
Legyen sok örömötök benne!!!
2012. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon örülök neki. Végre kényelmesen beférünk, nem kell a faluig bezsúfolni a gyerekeket, és ha messzebbre megyünk, nem kell 2 autó. Meg hát ezt terepre találták ki, meg sem kottyan neki a földút. Úgy szuper, ahogy van!
2012. jan. 25. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!