Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak akkor vezethetek, ha már...

Csak akkor vezethetek, ha már a kezemben van a jogosítvány (kártya)?

Figyelt kérdés

Hallottam már azt, hogy lehet vezetni akkor is, ha még nincs a kezemben a kártya, de már minden vizsgám és papírom megvan és leadtam az igénylést, de azt is hallottam már, hogy csak a kártyával vezethetek, melyik az igaz?


Eddig nem foglalkoztam túlságosan a kérdéssel, mert 1 hét alatt elkészül a jogsim, azt ki tudnám várni, de nagymamámat nekem kellene orvoshoz vinnem holnap...


2012. jan. 23. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor vezethetsz, ha a kezedben van a vezetői engedélyed. Ameddig nincs, addig nem vezethetsz.
2012. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első jogosítvány esetén csak a kártyával vezethetsz. Sem a vizsgalappal, sem a vizsgaigazolással, sem az igénylőlappal nem vezethetsz semmilyen járművet.
2012. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A múlt hét óta nem változott semmi!

:D

2012. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2012-ben vizsgáztál forgalomból? Megkérdezhetem , hogy milyen volt , mik voltak a feladatok stb. ? Nekem még van 7 órám . Köszi a választ előre is.
2012. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, nem rég vizsgáztam.

Kb fél óra volt összesen, Csepelen vezettem, az elején el kellett mondani, hogy mit kell ellenőrizni indulás előtt (kb. ugyan azt végig kellett csinálni, amit rutin előtt), utána elindultunk, volt egy egy íven megfordulás, voltam 30-as övezetben (jobbkezes utcák), jó pár lámpa és tábla volt, sávváltás sbt. sok volt a zebra, szóval figyelni kellett nagyon, és párhuzamos parkolást kellett csinálnom a végén. azt hiszem ennyi volt. Ja és 2 vizsgabiztos ült hátul, mindkettő normális volt.

2012. jan. 23. 19:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát de az új forgalmi rendszer szerint a vizsga hatvan perces. És csak egy parkolást kellett megcsinálni ? Húzni kellett vagy a vb. mondta meg h mit kell csinálni? Amúgy gratulálok. És köszi a választ.
2012. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem "könnyített" volt a vizsga, ha érted:D

És a vb és az oktatóm közösen mondták, hogy merre menjek és mit csináljak.

2012. jan. 23. 20:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát majd ha balról jön a villamos, jobbról mentőautó, szemből kukásautó reggel 6-kor, a helikopterről meg kiabálják, hogy állj félre, a lámpák sárgán villognak és a rendőr irányítja a forgalmat, akkor lehet, hogy megbánod, hogy könnyített vizsgád volt :D
2012. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Attól, hogy így vizsgáztam, még mindent ugyan úgy megtanultam, oktatóm minden órán meg volt velem elégedve és volt olyan, akit nem is hagyott még vizsgázni, mert nem ment neki a vezetés eléggé, pedig az az illető is fizetni akart.

Az, hogy a fizetést választottam, csak azért volt, mert a tanulók nagy része fizet, ergó a nem fizetők szinte 100%-át meg kell buktatni, hogy meg legyen az arány, egy rutinos vezető is csinálna olyan hibát, ami miatt tuti megbuktatnák a vizsgán.

2012. jan. 23. 20:52
 10/19 anonim ***** válasza:
Már négyszer buktál?
2012. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!