Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen biciklit érdemes...

Milyen biciklit érdemes venni, ami bírja a gyűrődést (strapabíró)?

Figyelt kérdés
Igények:könnyen lehessen hajtani, nagy kereke legyen, bírja a kiképzést? Van olyan, hogy biciklisek fóruma? (Magyar nyelven. ) A Schauff márka mennyire jó? Milyen márkák az ajánlottak?

2012. jan. 19. 22:22
1 2 3 4 5 6
 21/51 Alex Fly ***** válasza:
13%
Erre elég sokat tudnék írni, de egyrészt lusta vagyok, másrészt nem biztos, hogy élvezetes lenne mindent végigolvasni. Az előttem szólók egy részével egyetértek, de a többségükkel nem feltétlenül. Inkább azt ajánlom, nézz körül a criticalmass.hu topicjaiban, milyen is lenne a számodra ideális városi kerékpár és talán könnyebben döntesz, ha figyelembe veszed azok tapasztalatait, akik évek óta HC városi bringások.
2013. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
58%
Ruszki fecske bicikli.
2013. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
58%
Én Camping biciklivel tekertem napi 30 kilométert fénykoromban.. Ha nem vagy 60 éves,mindegy milyen cangát veszel.. :)
2013. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
a legalapvetőbb bicikli is megfelelő erre a célra én is egy alap bicót használok hosszabb távokra is 150km+
2015. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Egy Neuzer trekking teljesen megfelel neked.

Mivel munkába jársz, legyen lámpa, sárhányó, csomagtartó

Váltó akkor kell, ha dombos a vidék.

Sose hallgass arra, aki azt mondja lepukkant országúti bicajt vegyél városba:)

2016. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Munkába járásra jó egy 15eft-os használt, karbantartott bringa.
2017. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Nehogy már valami túlárazott izét vegyél. Napi 3 km-re doszt elég egy jó Csepel, nem drága, garancia van rá és még jó is. Én ugyan, csak 1,5-öt megyek naponta, de ezt apám 30 éves ruszki biciklijével.
2018. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam anno a 20 éves bringát, ami most már több, mint 25 éves. Valami lengyel gyártmány (Biria?), 6 sebességes, 28-as, annak idején 12 ezerért vettem. Városi bicaj, de én hegyekben is jártam vele.

Most pár hónapja munkába járok vele, ami napi 2x15 perc, plusz vásárlások.

Hihetetlen, hogy még mindig remek állapotban van és kényelmes. A váltó 6 sebességgel azért még a városban is jó, ha van, legalábbis én elég gyorsan szoktam menni, és többször kell lassítani, megállni, és ez azért megkívánja a váltót.

Mikor régen begyűrűztek a MTB-ok, megkívántam, de most már örülök, hogy nem cseréltem le, nekem azok nem annyira kényelmesek.

Azt viszont sajnálom, hogy nem vettem rá km számlálót, mert nagyon kíváncsi lennék, mennyit tekerhettem bele a 25 év alatt..

2018. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
3 km-re? Bármelyik legolcsóbb MTB akármelyik márkából. Btwin pl. Csak ezt ne hirdesd bicajos facebook oldalakon, mert ott valamiért mindenki úgy vislekedik, mintha 3 milliós szantakruzzal bújt volna elő az anyukájából.
2019. okt. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Az se igaz hogy 2012 óta nem tudtál biciklit venni és még mindig ezen görcsölsz.
2020. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!