Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán mennyi a...

Forgalmi vizsgán mennyi a megengedett hibapont?

Figyelt kérdés
Mert nemrég voltam vizsgázni, vizsga után a Vizsgáztató azt mondta, kisebb hibáim voltak, de átmentem. Át adta a papirt, elköszönt. A lapomon 10hiba vonal van behuzva, viszont fennt aláhuzva csak 9 hiba van. Ezek szerint, van olyan hiba, amikor 2x követtem el?
2011. dec. 23. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és B katergóriás jogosítványról van szó :)
2011. dec. 23. 11:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Hühh. Ha az "M" betű megvan, akkor örülj, mert amúgy 10 van mgengedve, mármint nem tudom, hogy ha kigyűlik a 10, akkor megbuksz-e, bár gondolom egyiket többször követted el, szerencsés vagy, gratulálok.
2011. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10. De vannak azonnali bukást érő hibák is, amikért nem hibavonal jár.
2011. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
M betü van rajta, tehát átmentem :) És 10 hibavonal, szóval akkor 10 hiba lehet és az még nem bukás. Tényleg mázlista vagyok, bár olyanokat huzott be... :) Érdekes :D De megvan az a lényeg :) Köszi
2011. dec. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!