Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek hányodszorra sikerült...

Nektek hányodszorra sikerült a forgalmi vizsgátok?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy hány órát vezettetek le, és hogy kb. mennyi pénzt öltetek a dologba?

2011. nov. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Másodszorra sikerült!


Elsőre sajna meg kellett előznöm egy bicikliverseny résztvevőit kb. 400 méter hosszan, majd egy öregasszonyt, aki a szekerét tolta át a vasúti átjárón. Egy kutya is elém szaladt,akit majdnem elütöttem, és végül egy felfestés nélküli keskeny utcáról akartam balra fordulni. Azt hittem egyirányú, ezért balra soroltam. Akkor kezdett gyanús lenni, mikor nem tudott miattam befordulni egy teherautó. Na...itt volt a kasza :D


Ez 10 éve volt.. a költségére nem emlékszem, de sztem egy bukással olyan 80.000 körül volt.

2011. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én elsőre átmentem, és sajnos nem tudom hogy külön mennyi volt, de a rutin+forgalom volt ~85E
2011. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1
2011. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem másodikra. Az elsőn aszt hittem átmentem ,mert visszavitette velem vizsgabiztos a kiindulási pontra a kocsit. Én már azt hittem magamba sikerült. Erre közölte velem a vizsgabiztos hogy ez így nem volt jó és bukta.
2011. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 3.ra pont ma :D Elsőnél egy sárga lámpa miatt buktam meg, utolsó 5 percben. A másodiknál pedig a parkolásba belelépett az oktatóm. Oktatót váltottam és vele elsőre :)
2014. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!