Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan vihetek macskát Londonba?

Hogyan vihetek macskát Londonba?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy áprilisban Londonba utazom több hónapra,és a cicámat is magammal szeretném vinni.Nincs kire rábízzam.Hogy tudom ezt megoldani?Számomra nagyon fontos lenne,mert azért vállaltam érte felelősséget hogy utána menhelyre adjam.
2011. dec. 22. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dobozban
2011. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na jó értem mit akarsz. Állatorvosnak kell kiállítani papírt, hogy egészséges. Aztán cicaútlevél és irány London. De arra számíts, hogy nem egy rövid és olcsó procedúra.
2011. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
chip,útlevél, veszettség elleni oltás (igen, macskánál is) titer. (lehet, hogy erre már nem lesz idő áprilisig. De úgy tudom januártól valamit könnyítenek,kérdezd az állatorvosod, ő tudja.
2011. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem rémisztgetésnek szánom de az angolok iszonyúan háklisak ezen a téren. Legjobb tudomásom szerint minden élő állatot-tehát nem feldolgozott húsféle- fél év karantén vár. Ez eddig kutyáknál láttam, hogy macskáknál mi van nem tudom de ezek után már semmin sem csodálkozom. Szerintem a legtöbb információt az angol nagykövetségen megkaphatod szerintem szívesen segítenek. Inkább most érdeklődj mint kint érjenek meglepetések. Na persze azóta a szabályok is változhattak remélem sikerül kivinni a cirmost. Úgy az ember szívéhez nőnek tényleg nagyon tudnak hiányozni ráadásul ők is kötődnek az emberhez és nekik bizony nehezebb felfogni mi is történik, miért hagyták őket magukra.

Egyre viszont ügyelj: nem tudom mivel mész valószínűleg repülővel, azt sok állatorvostól hallottam, hogy utazás előtt nem szabad nyugtatózni, altatózni az állatot mert akkor nem tudja úgy szabályozni a testhőmérsékletét pláne olyan körülmények között. A raktérben nincs velük senki ha baj van nincs aki segítsen. Maradjon csak ébren kicsit megijed de nem lesz baja, sok állat repül naponta gond nélkül. Ha meglát megnyugszik. Sok sikert!

2011. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Macskapanzió? Persze pár hónapra igencsak zúzós lehet az összeg... És tényleg hiányoznál neki.
2011. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
karantén?azt hogyan képzelhetem el?nem gondolják hogy az állatoknak is vannak igényeik és kötődnek valakihez,kikészítik idegileg őket!!!!!!!!jézusom :((
2011. dec. 22. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
A karantén olyasmi mint egy menhely kapnak ellátást azt nem tudom, hogy be lehet-e menni azt hiszem igen elvégre hülyén jönne le ha a gazdi fél évig nem látná a kutyáját. De ezt én még régen hallottam azért írtam, hogy feltétlen nézz utána leginkább a követségen tudnak erről pontos infot adni. Lehet macskákra más vonatkozik vagy változhattak a törvények.
2011. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

De elég ha csak beütöd állatszállítás angliába. Úgy néz ki nem lesz karantén de kell mikrochip.

2011. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt is érdemes megnézni mert eszerint felviheted a fedélzetre magaddal.

2011. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a Malév infoja

2011. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!