Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-ról londonba vonattal. Hol...

Bp-ról londonba vonattal. Hol találok jegyeket? Nem szeretnék repülni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nemrég voltam londonban.

A legnagyobb jóindulattal mondom: ha nem akarsz beleőrülni a kimenetelbe, caskis repcsivel mész.


Közvetlen vonat nincs, 2-3* át kell szállni és mindennel együtt többe lesz mint a vonat, és legalább 24 óra folyamatos vonatozás, ha nem több...


Megéri?

2011. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mindennel együtt többe lesz mint a repcsi, elírtam :)
2011. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gyenge a gyomrom....még a sima buszt is végighányom dedalonostól akkor gondolod repcsivel....
2011. szept. 19. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
repcsi gyorsabb , de fiú vagy, vagy lány? próbáld meg valamelyik kamionost ,hogy vigyen ki, ott nem leszel rosszul! ha érdekel keres Nagykörösin magadnak kamiont!!! ez csak egy ajánlat volt nem kötelező!!
2011. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
36%
Szerintem a jegyeket meg kell venni, de ha te mindenképpen találni akarsz, akkor sok sikert a kereséshez...
2011. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Budapest-Bécs-Frankfurt/Köln-Brüsszel-London ez ca.3 átszállás, és lehet, hogy több jegyet kell venned, mert teljes áron horror, de Bp-Frankfurt vagy Frankfurt-Brüsszel illetve Budapest-Köln vagy Köln-Brüsszel és Brüsszel-London jegy kell.

Az Eurostaron napszaktól és naptól erősen függ, hogy mikor olcsó a jegy.

Javasolt honlapok: www.mav.hu www.bahn.de www.eurostar.com

Vagy menj be a Keleti pályaudvaron a Wastels jegyirodába, ott segítenek.

2011. szept. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Busszal olcsóbb lesz, de ha repülőt nem bírod, akkor a buszt sem biztos, hogy bírod, pedig van közvetlen buszjárat is.
2011. szept. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A buszos út is olyan 24 órás...
2011. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem a repülő máshogy rossz a gyomornak. én ui. buszon még sosem voltam rosszul, repülőn meg néha igen. Egész másfajta rázása van, lehet, hogy Te pont bírnád! De ez csak egy tipp volt. sajna Londonban még nem voltam, de a wasteels-et én is tudom ajánlani, ők biztos tudnak segíteni.
2011. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!