Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyiből lehet kijutni...

Mennyiből lehet kijutni Londonba repülővel? Akik kimentek meséljenek?

Figyelt kérdés
Akik kimentek, csak úgy egyedül a semmibe? esetleg ismerőshöz? Milyen képzettséggel tudtatok elhelyezkedni? Haza jöttetek? miért? Mennyire tudtátok a nyelvet?
2010. aug. 25. 20:29
 1/3 anonim válasza:

Szia! Hát ha csak a repulojegyre vagy kíváncsi,akkor azt mondhatom,hogy az nagyon változó. én mentem már ki 20ezer ftból is oda-vissza,de akkor elotte vagy 3-4 honappal elobb megvettem a jegyet. Volt olyan is,amikor 90ezer ft és stb.. a határ a csillagos ég! Ha ki szeretnél menni,azt tanácsolom,hogy minél hamarabb vedd meg a jegyet,mert késobb nagyon drága lesz.

én viszont a szuleimhez mentem ki,akik már 2 éve kint laknak,nekik nemvolt iskolájuk és beszélni sem tudtak nagyon,de mostmár elég jól megy soruk. Ok nem akarnak hazajonni,azt mondják kint sokkal jobb.De szerintem legalább 1-2 ismerost keress fel kint,vagy az angliai magyarok honlapját nézegesd egy kicsit! iwiwen és facebookon is van . Remélem segítettem!

Udv Clau

2010. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy rokonaim voltak kint egy évet. A nyelvet már tudták valamennyire diploma miatt, nyelvvizsga. A szakmájukban nem tudtak elhelyezkedni - talán az egyik még valamennyire közel állt a szakmájához -, sőt a munkakeresés is időbe telt, mert egyik rokonomnak úgy emlékszem 3 hónap múltán talált csak. A másik rokonom totál nem a végzettségének megfelelő munkát végzett.

Repülő jegy nem tudom, hogy mennyi lehetett, meg én úgy tudom önállóan mentek ki. kb 3-5 hónapra volt elegendő pénzük.

2010. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!