Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Apa igen, de anya nem akarja...

Apa igen, de anya nem akarja ideadni az autót. Miért ilyen velem anyám?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Tegnap jött meg a jogosítványom, és anyu nem akarja ideadni az autót. Mondtam neki, hogy csak este kéne egy 1,5 órára kb, vagy kevesebbre még elmegyek a városba, ideoda egyik barátommal. Napközben, nem vinném el. Faluban lakom, szinte 0 forgalom van esténként. Megemlítettem neki, egyből szó se lehet róla. Neki nincs jogosítványa, és apa szerint elvihetném. Rosszul esik, hogy levagyok nézve. Ne féltsen ennyire, mert tudok magamra vigyázni. Van egy korombeli srác, neki is friss jogosítványa van, mindig kérdezi, miért nem kocsikázok. :\ Benzint, sem fogyasztanék sokat. Vagy ha igen kifizetném. Mit tehetnék?
2011. dec. 21. 14:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap nagyon összevesztem anyával, ebből. Kiborult, és volt egy elég szép balhé. Ma már nem bánom, ha nem adják ide. Nem érdekel, hogy egyedül mehetek e. Lényeg, hogy anyu jól van . Köszönöm a válaszokat !
2011. dec. 22. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!