Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miyen autót vegyek? Egy...

Miyen autót vegyek? Egy 2gyerekes+1 anya család apa vagyok, és nem tudom milyen autót kéne vennem. Jelenleg egy 2000-es focussal járok, de már nagyon nyikorog, és zörög, és jönnek elő a hibák.

Figyelt kérdés
Az új autó feltételei: Ára ne legyen több 4300000 Ft-nál A csomagtartó legyen 450-nél nagyobb És a hossza ne haladja meg a 4300-at! Lehetőleg legyen egy "tartós" kocsi, ezt a szereklésre értem, ne kelljen sokat szervizeltetni. Én a Citroen Xsara Picasso-ra gondoltam, de még nem tudom . Ezért várok ötleteket!
2010. márc. 6. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

Mercedes - Benz E220 CDI

[link]


[link]


Diesel, automata, 2003 éve elettiek hibás szériák de 2003 11.hótól már javítva van az elektornikus hiba.

Nekem ilyen E osztályom van 2005-s és semmi baja, szeretem, majdnem 0-kmeresen vettem. Fogyasztása a 220 dieselnek vásrosba olyan 8-9 liter, autópályán tempomattal olyan 4-5, vásoron kívül olyan 7-8 de amúgy lábfüggő. Csomagtartójuk hatalmasok majdnem mint a kombié.

2010. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy H-s Astrát vennék. Kicsit szürke, de olcsó, strapabíró és nem zabál ki a nadrágodból.
2010. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Volkswagen Passat Kombi, Sharan, Ford Galaxy ezek szerintem egész elfogadható autók megbízhatóság szempontjából!
2010. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Csak a mercit neee! Nem akarsz bajt magadnak,ugye? A citroenről szintén lebeszélnélek,kacsingass a BMW-k felé egy kicsit:))
2010. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Kösz mindenkinek, valszeg az Astra H-lesz a nyerő,utána néztem, és elég jónak tűnik.A BMW az nem az én stílusom, és drága is, és mindegyik, amibe beférnek a csomagok 4300cm-nél hosszabbak.
2010. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 lodarazs ***** válasza:
Én még az Octavia-n is elgondolkodnék. Persze azt vedd, amelyik neked tetszik.
2010. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Na figyel Ne vegyél BMW-t Merci-t Audi-t mert nem versenyezni vagy divatbemutatóra akarsz vele menni hanem a családot fuvarozni stb. Szerintem olcsóbban is kaphatsz minőséget pl egy Volvó. A Volvó a legbisztonságosabb autó, ők találták fel a légzsákot is és már minden cég használja, de nem is ez a lényeg hanem az, hogy van benne anyag!!!

[link] -ezen szerintem le fog járni a műszaki, mert nem írták ki.

[link] - ez szép állapotú és műszaki is sokáig jó.

vagy ha gazdag vagy

[link] :) remélem segítettem. Amúgy nekem a Citroennel nincs bajom, csak nem egy értéktartó kocsi. Amit most megveszel 3.500.000Ft ért jővőre a felét fogja érni :S

2010. márc. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Helló!Én ajánlom neked a Peugeot 307 nagyon nagy beltérrel rendelkezik!vezetni egy élmény szép nagy család el fér benne!

Olcsó! egy 2.0 dizel motorral el jár 5-6-7 literből

olcsó az alkatrész hozzá.

zárójelben meg jegyzem, hogy ezt az autót úgy ajánlom ,hogy személy szerint Bmw párti vagyok!de neked ez a legideálisabb:)

H astrém volt nagyon meg voltam vele elégedve vele de nem egy családi autó!Nem javaslom!

Üdv

2010. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok!Elnézést a helyes írásért de még most keltem:)
2010. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

BMW 530d haveromnak is ilyen van

Automata, és 7 liter az átlagfogyasztása

ha nagyon-nagyon tolod neki (260 autópályán) akkor 8-9

Hosszú úton 150-nel 6.1 litert evett


Biztonságos, rendkívül kényeles és jól néz ki.

Nekem is BMW-m van, bár nekem benzines, és tapasztalatból mondom halhatatlanok, kényelmesek és nagyon jó őket vezetni.


Citroent ne vegyél mert ezekkel már csak a gond van. 30-40 éve a Vitroen nagyon jó autókat gyártott de a mai autóik hagynak némi kívánnivalót. Ismerek egy papot akinek a szolgálati autója volt és gondolhatod hogy vigyázott rá, és mégismeghalt neki egyik pillanatról a másikra.. Minden ismerősöm Citroenje meghalt :S

Szóval nekem BMW és a Mercedes-Benz az, ami megtstesíti az autó fogalmát :)


[link] (520 liter)


[link] (520 literes a csomagtartó!)


[link] (ez a régebbi, ez 460 liter)


[link] (ezis 460)

2010. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!