Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik magyar embernek jó,...

Melyik magyar embernek jó, hogy tiszta mocskok a MÁV vonatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
most így elsőre Gaskó István ugrik be.
2011. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
A cigányoknak jó, mert így otthon érzik magukat.
2011. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jellemző sok erős okos fiatalra, meg néhány másféle emberre is, hogy nem becsülik az értékeket. Tönkreteszik, firkálnak stb... Ha rendbetennék gyári állapotba akkor egy héten belül szétcsesznék. Ha megkérdeznéd tőlük miért, semmit nem tudna válaszolni. Primitív barmok.
2011. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Jó az egész MÁV-nak, nem kell költeni takarításra. A fejesek úgyis mercivel közlekednek, nem érdekli őket, hogy néznek ki a vonatok.
2011. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kocsik maguktól nem lesznek koszosak, nem lesznek tele szeméttel, sőt a "tag-eket" (a grafitinak nem nevezhető firkálmányok) sem a kaller rajzolgatja szabadidejében.


Senkinek sem jó, de van néhány töketlen barom, aki ettől érzi férfinak magát.


A szemetelésről meg csak annyit, hogy én mentem már oda luxus autóból kiszálló emberhez, hogy valamit "véletlenül" elejtett az aszfaltra. Egy használt papírzsepi volt... Persze eljátszotta hogy véletlenül ejtette el, de mindannyian tudtuk hogy nem így van. Szemetelni akart.

Az utcák sem maguktól lesznek tele szeméttel, csikkel, stb...


Én mindig megdöbbenek hogy a házunk előtti füves árokba hogy kerül pl:

- mekis zacsi, pohár ( a legközelebbi meki tőlünk kb 5 km-re van)

- autógumi (biztosan nem a kocsiról esik le csak úgy "véletlenül"

- 5 kg száraz kenyér

- 1 db cipő (nem 1 pár, 1 db!)

- alsógatya

- zokni

- olyan hirdető újság amit a postaládába dobnak be



Egyszerűen nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat, pedig megtörténnek...

2011. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak jó, aki így olcsóbban utazik. Baromi egyszerű a megoldás, ki kell fizetni az ic-re a helyjegyet, és máris tiszta vonaton utazhatsz. Ha folyamatosan takarítanák a vonatokat, azt a jegyáron is megéreznénk, akkor meg az lenne a baj. Most legalább van lehetőség választani. Nem kötelező occsó ruszki sebesvonattal menni.
2011. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszhoz csatlakoznék. Én elsősorban nem a magyar embereket ócsárolnám a koszos vonatokért, hanem azt a céget, aki ezt az állapotot eltűri, fenntartja. Biztos a magyar embereknek is van mit felróni, de nem hiszem, hogy sokkal rosszabbak lennének ilyen téren mint a német vagy a holland emberek. Csak ott takarítják a vonatokat. Megfigyeltem, mikor egy holland pályaudvaron ácsorogtam, hogy állandóan profi takarítójárművek mászkáltak fel-alá, és mihelyt beérkezett a végállomásra egy vonat, azonnal kezelésbe vették. Szerintem inkább ez a titka.
2011. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahogy befutott tegnap az állomásra a vonat és megállt, én ránéztem és olyan volt a vonat oldala kívülről mintha fentről az égből már bocsánat de mintha ráhánytak volna, a vagonok ablaka is mintha a mosogatólét valaki ráborította volna. Magyarországon sokkal magasabban a vonatjegyárak mint egy másik európai országban és mégsincs arra pénz, hogy valaki minden héten végigsikálja azokat a vagonokat? Ezt nem hiszem el. A buszsofőröknek is feladata a buszok takarítása, ha ott meg tudták ezt oldani a vonatoknál is meg lehetne oldani és nem csak belső takarításról beszélek hanem külsőről is... Az embernek olyan érzése van néha mintha marhaszállító vagonba venne jegyet...
2011. dec. 11. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék rád, hogy néznél ki egy 10-15 személykocsiból álló szerelvény teljeskörű kitakarítása után...


Igazából azok rongálják, akik elvétve használják.


Addig, amíg az elfogott taggelők, rongálók értelmetlenül gyenge büntetést kapnak, nem lesz változás. Ha rajtam múlna, legalább öt évig kényszermunka keretein belül mindennemű undorító munkát elvégeztetnék vele.

2011. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!