Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Hogyan hívják a...

Kamionosok! Hogyan hívják a fülkében kiakasztott nagy képet?

Figyelt kérdés
Apukámnak szeretnék venni egy kamionba kiakasztható képet, ami a fülke egész hátsó falát beborítaná. Hogyan hívják ezt és hol lehet venni. Nem papírból, hanem textilből van, kb lepedő méretű. Általában valamilyen csajos dekor van rá nyomva.
2011. dec. 7. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Kínai piacos fürdőlepedőnek hívják! Legalábbis én eddig csak azt láttam kitéve, olyant mint ez itt (csak néha fekvő mintával):

[link]

2011. dec. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, én nem erre gondoltam, van olyan, ami kimondottan kamionba készül...
2011. dec. 7. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

törölköző, vagy zászló szokott kitéve lenni

itt is lehet nézelődni

[link]

2011. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

XD

Kamionokba kiakasztott nagy képeknek hívják!

Amúgy zászlót vagy törülközőt szoktak kitenni. külön kamionba való nincs. általában azok falvédők szoktak még lenni amit kitesznek. Autóshow-on meg tuning fesztiválokon lehet ilyeneket venni.

2011. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!