Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha legközelebb is...

Mit tegyek, ha legközelebb is átvernek a benzinkúton?

Figyelt kérdés
Ma tankoltam szerencsére csak 2000 Ft-ért. Bementem, kifizettem. (blokkot nem hoztam el, nem gondoltam, hogy ilyen kis tételnél szükségem lesz rá) Beindítom a motort, és látom, hogy nem lett benne több benzin. Pedig a számláló számlát, amikor kivettem a pisztolyt még egy-két csepp le is csöppent róla. Nem tudtam mit tenni, mert blokkom sem volt, nem mentem vissza szólni. Legközelebb, ha ilyen eset történik mit kellene tennem? (átmentem egy másik kútra, ott is ennyiért tankoltam és azt kimutatta a benzinszint mérő, tehát nem az romlott el)
2011. nov. 6. 15:22
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
kicsit félreértette nem volt sok időm, és gyorsan olvastam. akkor semmiféle képen nem lehetséges hogy a mérő több litert mutat mint amit ténylegesen tankolok?
2012. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!