Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha legközelebb is...

Mit tegyek, ha legközelebb is átvernek a benzinkúton?

Figyelt kérdés
Ma tankoltam szerencsére csak 2000 Ft-ért. Bementem, kifizettem. (blokkot nem hoztam el, nem gondoltam, hogy ilyen kis tételnél szükségem lesz rá) Beindítom a motort, és látom, hogy nem lett benne több benzin. Pedig a számláló számlát, amikor kivettem a pisztolyt még egy-két csepp le is csöppent róla. Nem tudtam mit tenni, mert blokkom sem volt, nem mentem vissza szólni. Legközelebb, ha ilyen eset történik mit kellene tennem? (átmentem egy másik kútra, ott is ennyiért tankoltam és azt kimutatta a benzinszint mérő, tehát nem az romlott el)
2011. nov. 6. 15:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
És soha nem romlott még el az autód? Mit csinálnál, ha elromlana, vagy összetörne, és teszem azt 100e Ft-ba kerülne megjavítani. Akkor vársz 5 hónapot, míg összejön 20e Ft-osával? Nem valószínű. Szerintam akkor hirtelen rájönnél, hogy amikre eddig költöttél, mégsem olyan fontosak.
2011. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát képzeled el hogy nem az autó lenne a fontos ha 100ezres kára lenne. igen várnék rá pontosan. Mert ha az embernek nincs rá pénze akkor nincs.
2011. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd már el, hogy szükség van-e rá vagy nincs. Mert ha nem fontos, akkor ne használd, és megoldódik a probléma!
2011. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Neked lenne rá mondjuk hirtelen 150ezred holnapra? Mert nem hiszem hogy sokaknak lenne.
2011. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65% hagyd, ez teljesen csökött agyú :)
2011. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem lenne, de ha úgy állnék anyagilag, hogy nem lenne, akkor nem tartanék autót, mert azt anyagi tartalékok nélkül nem lehet. Nagy luxus az autó manapság, és bármikor felmerülhetnek extra költségei.
2011. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Tudom, kicsit későn válaszolok csak most találtam a kérdést. Szerintem meg igenis, létezik. Sajnos nekem gyakran kifogy a benzinem, mert szeretem utolsó pillanatra hagyni a tankolást, ilyenkor fogom az 5literes kannát, és megkérek valakit hogy vigyen el tankolni. Nagyokat nézek amikor az 5literes kannába sikerül 6-6és fél litert beletankolnom és kifizetnem 6liter árát 5 liter helyett.

Persze nem minden kúton de ilyenek sajnos vannak. És ez elég nagy tétel lehet egy teletankolásnál.

2012. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"amikor az 5literes kannába sikerül 6-6és fél litert beletankolnom és kifizetnem 6liter árát 5 liter helyett. "


Az 5 literes kannában nem akkor van 5 liter amikor csordultig tele van, 1 csepp sem fér bele. Mi gyártottunk 5liters műanyag füleskannákat, abba is belement 6,2 liter a MEO ellenőrzésen.

2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
és ilyenkor egyébként mit lehet tenni? ha megmutatom a benzinkutasnak hogy 5 litert kaptam 6 áráért, visszafizeti nekem a külömbözetet?
2012. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De miért kapnál 5 litert 6 áráért?!


6 liter belefér a kannába. Annyit töltesz bele ténylegesen.

Ő is tudja, hogy az 5 literes kanna csordultig töltve több mint 5 liter.

Mi a probléma így?

2012. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!