Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy nézzem meg a gyorshajtásr...

Hogy nézzem meg a gyorshajtásról a képet?

Figyelt kérdés

Megtaláltam hogy hol kellene de valami ügyszámot kell beírni

ami 9 számjegyű de nekem többől áll ami a lapon van és ha beírom az első 9-et úgysem jó. Megőrülök !!!!!


2011. szept. 23. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress a lapon egy 9 számjegyből álló kombinációt. ott kell annak lennie. Vagy ha van "/" jel akkor az előtte vagy utána lévő számokat hagyd el.
2011. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az utolsó 9-et beütni
2011. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nincs basszus akárhogy ütöm be nem jó
2011. szept. 23. 13:02
 4/7 anonim válasza:

www.kozigbirsag.police.hu


Értelem szerűen a megadott mezőbe be kell írnod a határozat bal oldalán feltüntetett Irat azonosítót, ez valóban 9 szám ellentétben az Ügyszámmal amivel a megtekintéshez nem kell foglalkoznod az csak arra vonatkozik, ha netán panaszt szeretnél írni.


Remélem segítettem!

2011. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod megnézni, ha közigazgatási bírságról van szó. Ha szabálysértési, akkor nem.
2011. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha gyorshajtasrol esik szó, határozat annak markat uti akit kozigbirsaggal sulytanak. A szabálysértési határon belül elkövetett cselekményt helyszíni bírsággal sulytjak... Ha minden igaz...
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert bizonyos túllépés alatt (15 km/h ill. 20 km/h 100 km/h feletti korlátozás esetén) nem esik a közigazgatási bírság kategóriába, és ha az illetőt nem sikerült valamiért megállítani, még akkor is küldhetnek szabálysértésért levelet. A különbség az, hogy a szabálysértést meg lehet úszni a jól megszokott "nem én vezettem, hanem egy hozzátartozóm" szöveggel.
2011. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!