Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy nézzem meg, hogy Cdi...

Hogy nézzem meg, hogy Cdi gyújtáselektonika jó-e?

Figyelt kérdés
Van egy honda diom, pontos típusát nem tudom de ha kell rakok fel a cdiről képeket. Az van hogy nincs szikra. A cdi elött a gyujtótelercs van, és a gyujtótekercs termel annyi energiát hogy felizzon egy kis villanykörte szóval a cdi-be negy feszültség. Utána ugyanezt próbáltam a cdi után is és úgy márt nem ment pedig ott többsörös feszültségnek kéne lennni. Most ki szeretném mérni a cdimet hogy nincs e benne szakadás vagy zártlat, ezt hogy csináljam?
2011. szept. 18. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogsz egy multimétert és kiméred. Ha nincs kérsz vagy 2-3000ért már elég normálisat lehet venni.
2011. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet kimérni, mert sok benne az elektronika. Kérsz valakitől egy kölcsön darabot és mondod neki, hogy ha jó akkor megvennéd.
2011. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól kérdezném, hogy a kimérést hogy csináljam? Mérem megy hány óhm a 2 csatlekozó közt az ellenállás? És ha kimértem honnan tudom hogy az az érték a megfelelő-e?
2011. szept. 18. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta már rég sikerült megoldanom a problémát.

Néha ment a gép néha nem ezért gyanakodtam errre elvittem egy elektronikushoz aki robogóelektronikával foglalkozik ő 1500 FT-ért csinálta meg azóta szuperül megy a motorom.

2013. jún. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!