Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogsi 97.100ft-ért? ( ( ( () ) )

Jogsi 97.100ft-ért? ( ( ( () ) )

Figyelt kérdés
padlogazjogsi.hu-n összeszámoltam a tandíjat, meg a vizsgadíjakat és 97100 jött ki B-s jogsira. Hogyan lehet ez? A jogsihoz elég 30 óra gyakorlati vezetés?
2011. szept. 20. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükséged több órára, akkor elég ennyit felvenni.
2011. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok a jó elrontója lenni, de téged nem is érdekel a kiírt kérdés. Szerintem csupán reklámozni akarod az oldalt. Tévedtem?
2011. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tévedtél, 16 és fél éves vagyok és keresek minél olcsóbb jogsit :D
2011. szept. 20. 19:44
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak mindenki azt mondja hogy nem lehet megúszni 120-150e forintnál olcsóbban.
2011. szept. 20. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés esetben elegendő a kötelező óraszám a levizsgázáshoz, ha nincs arra lehetőséged, hogy külön is gyakorolj. Tehát a pótórákkal megy felfelé az ár, sőt, a pótórák általában jóval drágábbak is az alapóráknál.
2011. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogyan van vele, én annó egy pótórát nem vettem, mégis elsőre megvolt minden vizsgám.
2011. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Minden ember másmennyire tehetséges, mindenkinek más mennyiségű óra kell.


A legtöbb embernek azonban a 30 óra nem elég, ugyanis az nem azt jelenti hogy annyi az ideális. Az csupán csak az NKH által előírt minimális óraszám hogy ennyi óra után már lehet menni! Igazából nagyjából a 40-50 óra lenne a normál, 30 valóban inkább csak azoknak elég akik már előtte vezettek vagy elég jó képességűek, esetleg kisebb faluban/városban tanulnak és nem pesten. Én is hallottam olyanról, aki úgy tanult, hogy külön esemény votl a lámpás kereszteződés, és jópár dolgot ki is hagytak a vizsgából, mert az adott helyen nem votl arra példa :)


Szóval a nagy átlag szerint plusz 10-20 óra midnenkinek kell, ezzel érdemes számolni.


Nekem ez túl olcsónak tűnik, mondhatni sántít a dolog. A jogsi most olyan 120-150e körül van, ennél olcsóbban szerintem nem lehet megúszni...


A nagyon olcsó iskolákkal vigyáznék, mert olcsó húsnak.... Vagy az órákból fognak lecsípni (így lesz az 50 perc helyett 20) vagy direkt megbuktatnak az első forgalmin (még aztán még a következő kettőn) és a pótórákon behozzák...

2011. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

:p))

2011. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsősegély tanfolyam + vizsga, orvosi alkalmassági benne van?

Amikor én vizsgáztam jópáran voltunk akik a 9+19 óra vezetést sem használtuk ki, mégis átmentünk kenőpénz nélkül. Motorjogsinál ugyanez volt, 2 óra rutin, 4 városi és már meg is volt a papír.. Szóval szerintem csak a levizsgázáshoz elég a 30 óra, közlekedni úgysem lehet az autósiskolában megtanulni, az annál hosszabb folyamat.

2011. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt 30 óra..annak ellenére hogy nem egy olyan óra volt ami mindössze 20 percig tartott..mert tanárkám nem ért rá többet..
2011. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!