Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nincs rendszáma motoromon...

Ha nincs rendszáma motoromon hanem felhajtható a rendszám. Akkor meg tudnak büntetni pályán gyorshajtásért?

Figyelt kérdés
Ha nincs rendszáma motoromon hanem felhajtható a rendszám. Akkor meg tudnak büntetni pályán gyorshajtásért? . És van olyan ismerősötök akinek nincs jogsija nagy motorra és ugyanúgy közlekedik vele az hogy úszta meg eddig? Ha normálisan megy az ember akkor a rendőrök nem kötekednek (meg van a jogsim A kategória nyugi)
2009. ápr. 17. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 15:10 ("ha-ha")

Amit itt nagydobra vert, jó ha előre tudja hogy a Büntetőjog, ( a Közlekedés Szabályok szándékos és durva megsértése miatt elkövetett), szándékos… bűncselekmény kategóriába sorolja, és ennek megfelelően, megvalósítása esetén, szigorú büntetésre számíthat.

2009. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
én már csak azért is vennék motort, mert állandóan baszogatnak a rendőrök mikor autózom!nagyon elegem van már a hónapok óta tartó rendszeres, olykor heti 3 igazoltatásokból!a semmire, mert a kocsim jó, a papirok rendben és azok közé tartozom akik még a biztonsági övet is állandóan használják, ja és még gyorsan sem hajtok!!baszogasság a terrorizáló cigányokat ne engem!!vissza a témához!!semmit nem tudnak tenni a retkek!!egyedül akkor van szivás ha motorosrendőrrel akadsz össze!!és megérdemlik ha néha baszakodnak velük a motorosok!!(a gyorshajtás király csak ne legyenek áldozatok!!)
2009. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

19:42:

hhihihihihihiihihihihihiihiiiii :-D na jah


15:19:

Na várj, tudod azért ez csak egy kérdés volt, természetesen nem hiszem, hogy nálunk ez ma létező jelenség jelenne, már amit sugallsz a válaszopddal, másrészt meg tudod lehet hogy a kérdésnek is van alapja, mert különben honnan a kérdés ? Bennem csak ez merült fel, hogy mégis honnan van az ilyen kérdés??


Na amúgy ha igazad lenne, akkor igazad lenne, ez tény ...


És hadd jegyezzek meg még egy dolgot:

Sajnos ebben az országban a valóság és a valóság bizonyítása olyan két eltérő fogalomkör, melyeknek közük nincs egymáshoz sajnos. Ebből következően aztán nagyon sok mindent lehet így is meg az "ígynek" az ellentettjeként is értelmezni jogilag.


Ha én ide most hoznám a konkrét pldáimat, na akkor elkövetnlm, igen, pedig látod, megtörtént esetekről van szó, de mivel lehetetlen bizonyítani, nyilván nem az igazság a lényeg, hanem az igazságnak vélt látszat.


Na most zárásképpen:

Én több fórumon is mondtam már, hogy amíg nem lesz megoldva a tökéletes beazonosíthatatlanság, addig sajnos az emberek úgysem merik ebben az országban leírni azt, amit valóban gondolnak, ill. ami valóban történik, és ami valóban foglalkoztatja őket. Valakiknek persze sikerül különböző heckelési technikákkal eleve hamis IP-vel küldeni a bejegyzést egy fórumra, de azért ehhez érteni kell, az átlagember nem tudja ezt megtenni. Már más fórumon is feldobtam az ötletet, hogy ha nem lenen beazonosítható (szándékosan) a bejegyzést tevő kiléte, akkor az a fórum is egészen más lenne, és talán jobban tükrözné a valóságot, de így ez csak olyan látszat-szólásszabadság sajnos.

2009. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
de mi az a villanymotor és ablaktörlő ??
2009. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na most én ittam már túl sokat vagy eltűnt innen egy bejegyzés (15:19-es) ??
2009. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
eszem ágában sincs megvalósítani ezeketa dolgokat !! csak kérdeztem
2009. ápr. 19. 00:02
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, sejtettem, hogy csak gondolatban játszottál el a témával, szerintem ahogyan mindenki.
2009. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ha mégis meg akarnád csinálni a rendszámtábla falhajtását elektromotorral, akkor egy jó tanács: ne menj ki forgalomba vele! :D A megyénkben (Nógrád) épp pár napja kaptak el egy ilyen motorost, és keményen meg is büntették!
2009. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ja értem, hogy arra kell a villlanymotor? mik vannak ... mindig tanulok valamit ...

egyébként meg figyi, hát csak hátul van a motorknak rendszámtábla , nem? Na most a legtöbb pályás mérő szemből mér, oké láttam már hátulról mérőt, de a többsége szemből, azaz sztem nem sok gondot fog neked okozni az a rendszám ott hátul.

2009. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!