Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Visszaminősítés. Ez nekünk...

Visszaminősítés. Ez nekünk mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

Teherautó mennyiért minősítenek vissza ,hogy B.kat.jogsival is lehessen vezetni?

Milyen doksik kellenek hozzá?

Köszi.


2011. jún. 27. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Ezt szerintem még ebben a korrupt országban sem fogod tudni elintézni.

Az más kérdés ha van egy 3,5 t-ás autód, ami most kistehernek van vizsgáztatva és személyautónak szeretnéd, de azt most is vezetheted b-s jogsival.

Olyan járművet, amire C jogsi kell, tehát 3,5 tonna feletti, nem fogod tudni levizsgáztatni személyautónak.

2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De vissza lehet minősíteni,ez tuti infó,mert attól a személytől tudom,akinek az anyja az okmányirodába melózik,csak épp az összeget nem tudta megmondani.Sajna a héten nem lesz nyitva tartásuk,,és mivel nem szeretném,hogy más valaki vegye meg a gépjárművet,ezért érdeklődöm itt.

Az eladó is mondta,hogy vissza lehet minősíteni,mert csinálnak ilyet,tehát sajna rosszul vagy informálódva.

Csak nem tudom ez nekünk mennyibe fog kerülni.

Egyébként nem kamiont szeretnénk venni....

2011. jún. 27. 21:45
 3/6 A kérdező kommentje:

Hirdetés részlete:


Kivitel : Kisteherautó

Évjárat : 11/1995

Teljesítmény: 66 kW

Motor térfogat: 3800 cm3


De az eladó azt mondta,hogy C.kat jogsival megy,de visszaminősíthető.

Utána is informálódtam,de megállok az összegnél,amennyibe kerül a visszaminősítése...arra keresek választ.

Az eladó is utána jár,remélem itt valaki szintén tud ebben segíteni.

2011. jún. 27. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam utána olvasgatni most, egy két foszlányt találni róla, semmi konkrétat.

Biztos infóval csak az nkh szolgálhatna.

[link]

Elvégre az ő hatáskörük.

2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet megoldani.

A spanom barátnője a Központi Okmányiroda egyik főnöke,Ősem tudná elintézni.

Ha pedig neki nem megy akkor senkinek ...

2011. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,rákattintottam,tudományozom...
2011. jún. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!