Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "Meg lehet így kerülni" a...

"Meg lehet így kerülni" a tanfolyamot? Ki lehet szépen csendben pipáltatni az órákat?

Figyelt kérdés
Kifizetném a KRESZ tanfolyamot,de a legközelebbi vizsgára elmennék.Felkészült vagyok,ok versenyen voltam,és itthoni felkészüléssel már nagyon ritkán vesztek pontot Vizsgaprogramban
2011. ápr. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, ahova én jártam tanfolyamra vizsga előtt mondta oktató, hogy ja amúgy van még egy ember aki velünk együtt iratkozott be de ő csak vizsgára jön mert nem volt szüksége bejárni úgy érezte. Át is ment.

Ez Budapesten volt egy kis autósiskolában, szóval szerintem sok helyen van ilyen.

Lényeg úgyis azon van, hogy fizess nekik nem érdekük hogy mindenképp átmenj.

2011. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011 óta törvényesen lehet levelezőn végezni a KRESZ tanfolyamot!
2011. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Miért kell idézőjelbe írni?"
2011. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

második válaszolónak:

De én a tanfolyamot csak papíron akarom elvégezni,a cél,hogy minél előbb vizsgázhassak


harmadik válaszolónak:

mert nem tudtam,hogy ez a jó szó-e erre a kifejezésre

2011. ápr. 23. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:

De nem húzhatják be az óráidat 2 nap alatt, kell lenni (azt hiszem) 30 KRESZ órának.

A levelező az pont amit te szeretnél, bárhova bemész, megtudod csinálni.

2011. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!