Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap este megtámadtak,...

Tegnap este megtámadtak, lehet még feljelentést tenni vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Az otthonom közelében, 4 srác, neki löktek egy ház falának, ütötték fejem, de szerencsére el tudtam futni. (mellesleg egy nyugodt bámészkodó elsétált az egész mellett...) itthon hánytam, kicsit zavarodott voltam, szédültem. lehet rossz kategória, de nem tudom, hova írjam.
2011. jún. 25. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmehetsz a rendőrségre és tehetsz feljelentés most is.

Én biztos elmennék,mert az ilyen senkiháziak ha nem tesznek ellene mindig megússzák..

2011. jún. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem volt kamera a közelben akkor szerintem nemsokra jutsz...ezek a rendőrök biztos hogy nem fogják megtalálni.
2011. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy „békés” faluban történt, városból költöztünk ide, főleg a biztonság miatt...:-) gond, ha csak holnap teszek feljelentést?
2011. jún. 25. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell vizsgáltatnod magad dokinál aki látleletet ad a sérülésről. Feljelentést akkor tudsz tenni hogyha 8 napon túl gyógyuló a sérülésed. Különben a rendőrség nem fog foglalkozni az üggyel.
2011. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak akkor tehet feljelentést ha 8 napon túli sérülése van..

Engem is megtámadtak,Megvertek,de nem volt több napi sérülésem.A lelkem jobban sérült mint a testem.Ellopták a mobilomat,és a pénzemet is.Én elmentem a rendőrségre,igaz 3 napot aludtam rá.De végül is elmentem,és feljelentést tettem.

Rendesen fogadtak,jegyzőkönyvet írtak.Mindent elmondtam.Kiderült,hogy nemcsak én jártam így,hanem mások is,és örülnek,hogy végül is bejöttem,mert minél többen feljelentik az elkövetőket,annál jobban rá tudnak menni az ügyre.Mivel az eset szintén faluban történt,és voltaképpen tudtam kik volt..hiszen "látásból" mindenki ismer mindenkit.Többen őt neveztük meg,és meg is lett az eredménye.Bírósági ügy lett belőle..

Nyugodtan menj el a rendőrségre és tegyél feljelentést.A rendőrségen úgyis elmondják,hogy mi a következő lépés.Ha nincs értelme az üggyel foglalkozni azt is elmondják...de ha nem mész el,akkor életed végéig bánni fogod,hogy semmit nem tettél érte..

2011. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!