Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első rutin órán (autóssuli)...

Első rutin órán (autóssuli) mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz az első órám,és iszonyúan izgulok.

Már ültem volán mögött de nem a legjobban mentek a dolgok.

Első órán ti mivel kezdtétek?

18L

köszi a választ :)


2011. máj. 23. 18:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
A barinőmet letaperolta az oktató első órán,azt nem mondom mi volt utána,csak a végét,másik oktatóhoz került.
2011. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Oktatóm már rögtön a vizsga feladatokkal kezdte volna de mivel nem vezettem még autót ezért az alapoknál kezdtük indulás megállás kanyar stb.. aztán vizsga feladatok és így tovább, óra végén meg járműkezelés elméleti része.
2011. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szuper kezdet :D

Egyáltalán nem ijesztettél meg a szövegeddel,csak mondom :D



Jaj,és ha LEHET normális válaszokat!

2011. máj. 23. 18:26
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi második :)
2011. máj. 23. 18:26
 5/15 anonim válasza:
Nem ijesztésnek szántam,ez igaz volt.Te kérdezted hogy mire számíthatsz.
2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az oktató megkér az egyik kanyarban, hogy most halojl egy kicsit az ölébe!


De te ne fogadj szót!!

2011. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem először is bemutatkozott, és azt mondta tegezzem. Aztán beszélt vagy fél órát az autóról, meg hogy mit fogunk csinálni. Első órán még ilyen alapdolgok voltak, elindulás, megállás. 40-ről intenzíven lassítani a vonal előtt, járdaszegély mellett megállni 10cm-re. Azt hiszem ennyi. Lesz szünet is, én addig mindíg cigiztem egyet :) Már most szólók, hogy ilyen jó időben nagyon meleged lesz az aútóban, ha nincs légkondi, ezért olyan rucit vegyél fel, hogy ne nagyon látszodjon! :) (Ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg) 18/F
2011. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én már első órán a forgalomban vezettem, pedig akkor vezettem életem ben először. Első 4 órámat forgalomba vezettem, majd utánna rutinpálya.
2011. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Hát én ezt nem tartom jóötletnek kedves utolsó válaszoló. Nem hiába van a rutin előbb, főleg ha még életedben nem vezettél. Ott annyi kis rutint megtudsz szerezni, ha nehézkesen is, de legalább haladni tudj a városban. meg parolni meg ilyesmi.
2011. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 18/F válaszoló :)

Az öltözködést meg majd igyekszem praktikusan megoldani :)

2011. máj. 23. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!