Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a fontos autósiskola...

Mi a fontos autósiskola választásnál?

Figyelt kérdés
Gondolom a gyak oktatás helye,órák ára. És még mi lehet a fontos?
2011. máj. 22. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
százalékos kiértékelés, hogy milyen arányban buktak:átmentek a tanulók a vizsgákon..
2011. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt honnan lehet megtudni egy egyéni vállalkozói keretek közt dolgozó oktató esetében? (Brunczvik Miklós)
2011. máj. 22. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
én bementem a suliba, ott megkérdeztem, mondtak valami 89(?) százalékot.. reálisnak tűnt..
2011. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A két legfontosabb tényező:

- ár

- korrektség: jó oktató legyen és ne legyen lehúzás, trükközés


Minden más csak ezután jön.

Az NKH minden évben közzéteszi az ún. vizsgaeredményességi mutatót. Keress rá, fent van valahol a honlapjukon. Ez megadja hány próbálkozás kell egy sikeres vizsgához. Ez önmagában még nem biztos hogy mérvadó. Érdemes beszélni most oda járó tanulóval, neki mi a tapasztalata.

2011. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ár sztem egész jó. A korrektség meg nem tudom mert kis iskola/ill egyéni vállalkozó az oktató.s nem találok róla semmi infot. [link] Ez a suli, az oktató 25 éve oktat
2011. máj. 23. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bementem szétnéztem és néhol elég tré körülmények voltak, onnét fordultam is ki, színvonalasabb oktatást kerestem, modernebb felszereltséggel. Az árak nagyjából ugyan annyik. Meg azt sem árt megnézni milyen az autóválaszték, nem e 10-15 éves kocsik vannak :),

és szerencsére meg lett minden elsőre.

2011. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

az hogy esetleg a terem nem épp csilli villi, jelentheti azt is, hogy ezen spórolnak és inkább a forgalmi részre invesztál többet a suli.


Az meg hogy milyen autón tanulsz, majdnem teljesen mindegy...

2011. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én személyes ajánlás alapján választottam iskolát. Szerintem az a legmegbízhatóbb módszer.
2011. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ismerősi körömben sajnos senki nem csinált pesten jogsit. Egyik Keszthelyen másik Egerszegen:( S én Bp--en vagyok.
2011. máj. 24. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!