Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miután levizsgáztam rutin-ból...

Miután levizsgáztam rutin-ból is, az autosiskola ad egy papirt hogy! Lvégeztem az iskolát, azzal már mehetek? ( moped )

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert barátaim azt mondták hogy nekik 2 hét volt mire kipostázták a jogositványt.
2011. júl. 7. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
rutin után még van forgalomból vizsga, azután meg az okmányirodába kell menni és majd onnan kipostázzák a jogsit.
2011. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, lesz még egy forgalmi is, és addig nem vezethetsz, amíg meg nem jött a jogsid.
2011. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rutin után még vizsgázol forgalmi vezetésből is. ha abbol levizsgáztál akkor a vizsgabiztostól megkapod a papírt ami igazolja h elvégezted a sulit. azzal a papírral már akár aznap lehet vezetni, mert az a jogsit helyettesíti arra a 2 hétre még megjön.

engem igazoltattak már olyan papírral mikor még nem küldték ki a jogsimat (B, C,) és a rendőr mondta ha lehet vele.

2011. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:))) Még jó hogy nem kérdezed azt, hogy ma beiratkoztál az iskolába és adtak egy pappírt és , hogy azzal mehetsz e már:)))

Barátom ott van még a forgalom:))

2011. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10.43-as. Ezt rosszul tudod és a rendőr is tanulatlan volt. Mákod volt. Azzal a pappírral nem közlekedhetsz. Türelmesen kikel várni a jogsit. Mert az csak egy pappír amit bárki csinálhat magának.
2011. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, azzal még nem közlekedhetsz, ha a rendőr megállít akkor csúnyán megb@szhat, mert gyakorlatilag engedély nélkül vezetsz.
2011. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak jogosítvánnyal vezethetsz. Igazolással nem.


És akkor kaphatsz jogsit, ha nem csak a rutinod, hanem a forgalmi vizsgád is megvan.

2011. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

... A rutin-t ugy gondoltam hogy a vezetés,

a forgalmi vizsgával eggyütt minden xd...rossz szót használtam :P ... De a válasz igyis egyértelmü.... Köszi a válaszokat :)

2011. júl. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!