Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angliaban az ut melyik oldalan...

Angliaban az ut melyik oldalan lehet kozlekedni biciklivel?

Figyelt kérdés
Tudom lehet hulye kerdes de 2 honapja vagyok itt es total belezavarodtam a kozlekedesbe....valaki meg tudna mondani melyik oldalon kell menni...vagy valahogy elmagyarazni...Jol gondolom hogy mindig ugy kell hogy mogottem jojjonek az autok?tehat mindig ugy azon az oldalon?
2009. márc. 7. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az autós forgalomnak megfelelően. Tehát míg Mo-n az út jobb oldalán, addig az Egyesült Királyságban az út bal oldalán. Ha an kiépített 2 irányú biciklis út, a szembejöők és az előzés miatt ott is tartsd a szabályt.
2009. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig a bal oldalon, igen ugy, hogy az autok mogottek legyenek mindig.

Szeritem amig meg ezt sem tudod, ne ulj biciklire, nagyon veszelyes amit csinalsz! Kicsit szokd meg a bal oldalas kozlekedest, es utana probalkozz!

Fejvedot meg mindig hordjal, el ne felejtsd!

De kanyarodasnal, utkeresztezodesnel azert nagyon oda kell am figyelned, es itt a bicikli utak sem divatok.

2009. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!