Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán, ha a busz...

Forgalmi vizsgán, ha a busz az öbölből már indexel ki akkor, ha nagy fékezésre kényszerülök akkor is ki kell engednem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olyan nagy fékezést biztos nem kell csinálnod, mert maximum 50-nel ha fogsz menni. De mikor ilyet látsz előre lassíts(vedd le a gázról a lábad) és tuti meg tudsz állni!
2011. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Santiego007 ***** válasza:
Attól függ mennyire nagy fékezéssel. De ha csak teheted inkább állj meg.
2011. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! :)
2011. ápr. 17. 17:24
 4/18 anonim válasza:
ha nagy fékezésre kényszerülsz, nem hinném, hogy ki kell engedned, mert ez így balesetveszélyes lenne
2011. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Santiego007 ***** válasza:
Elvileg ha biztonságosan emg tudsz állni akkor kell kiengednek. Na most vizsgabiztos függő,hogy ő mit ítél meg biztonságosnak .... :/
2011. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve egy buszmegállóban álló busznál lassítanod kellene, mert számítani lehet okos emberkékre, akik a busz előtt óhajtanak átkelni a másik oldalra.
2011. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

értelemszerűen nem. ettől függetlenül megvághatnak érte, ha szemét a vizsgabiztos. nézd, ha akar, úgy is megvág... vannak olyan szerencsétlen helyzetek amiben nincs jó megoldás. természetesen ha nem vizsgán lennél, semmi gond nem lenne belőle, csak hát ez van, vizsgabiztosoknak néha rossz napjuk van :)

én spec szoktam rá figyelni hogy várható hogy kiakar jönni, és ha mondjuk van 2 sáv akk átsorolok a másikba, vagy folyamatosan figyelem hogy még megállnék még megállnék, namostmár nem. ezt a lámpával is igy szoktam, hogy ne érjen váratlanul hogy besárgul és nemtudom eldönteni hogy milegyen.

na meg főleg nézd meg hogy jön e mögötted valami, mert ha jön, akkor néha akkor se állj meg, ha megtudnál, mert az lehet úgy gondolja hogy inkább átmenne még. jártam már úgy hogy már láttam a pirost fölöttem, de mögöttem még ketten átjöttek. namost ha abba a sárgába én belefékezek, akk legalább 1 kocc, vagy belém, vagy a mögöttem jövőbe az utána jövő... vizsgán persze egy ilyenre megvágtak volna. ez van :)

2011. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Majd,ha ilyen lesz leveszem a lábam a gázról és majd lesz vmi :) Amúgy hnap vizsgázok és már mindene hülye kérdés eszembe jut :DD
2011. ápr. 17. 17:39
 9/18 A kérdező kommentje:
A lámpással is így vagyok mint te :) Mindig úgyfigyelem ,hogy át ne váltson :D
2011. ápr. 17. 17:41
 10/18 A kérdező kommentje:
4. válaszoló! igen, arra gondoltam,hogy azért kell lassítani. Mondjuk a főúton keresztül nem nagyon kellene nekik átmenni:D de sose lehet tudni:D
2011. ápr. 17. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!