Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha azt mondja az oktató, hogy...

Ha azt mondja az oktató, hogy javasolja, hogy adjak a VB-nek pénzt, akkor tényleg ajánlott?

Figyelt kérdés

Ismerősöm most csinálja a jogsit, és mondta, hogy az oktatója mondta rutin előtt, hogy olyan a VB, hogy ajánlott adnia egy 10 est, és akkor tutira átment.

Hát, át is ment, nem is volt semmi hibája, mindent jól csinált.

Most, ilyenkor nem lehet, hogy feleznek az oktatóval, és amúgy is átment volna?


2011. márc. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizetsz=átmész.Nem mind1, hogy kinek mennyi pénz jut belőle?
2011. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, hogy majd ha én csinálom a jogosítványt, akkor fizessek-e, mert ha amúgy is átengednek, akkor minek adnék 10-est?
2011. márc. 17. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
mert vannak olyan VB-k aki még azért is megbuktatnak mert kétszer nézel körbe a kereszteződésben ha nem fizetsz neki.
2011. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért adj egy 10 est hogy tuti átmenj.Lehet jól tudsz vezetni de a vizsgabiztos köcsög akkor úgyis megbuksz.Én 2* buktam rutinból pedig tudok vezetni.Érdekes harmadszorra adtam egy 10 est és átmentem.
2011. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VB függő az egész én rutinból másodszorra mentem át ugyan elsőre is átmehettem volna de az én hibám miatt buktam meg ami teljesen jogos, forgalmi vizsgán szoktak jobban kötekedni mert az drága mulatság és abból van több hasznuk rutinon ha odafigyelsz simán átmész
2011. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 ezer volt az ára, de megmondta, ha nem fizetek bármennyire jó vagyok nem enged át. Nekem meg kellett nagyon a jogsi így fizettem és megmondtam neki, hogy egy rohadt gec*.
2011. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!