Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aláírod a totalcar B125 népi...

Aláírod a totalcar B125 népi kezdeményezését?

Figyelt kérdés
Válaszod indokold.
2011. jan. 12. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem pest... J-n-sz megyei 10ezres lakosú kisváros :)
2011. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hiszek neked,de nalunk 100 fölött volt böven kb 6 eve.

Termeszetesen orvosi alkalmassagi ,elsösegely minden,es 0 bukassal.

2011. jan. 13. 17:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Én támogatom a kezdeményezést, már csak azért is, mert a 125-ösök igazán azok a motorok, amik lényegesen nem nagyobb méretűek, de normális gyorsulásuk, stabilitásuk és FOGYASZTÁSUK van. Az 50-es kávédaráló akárki akármit mond mindig drága lesz az árához képest mert még a T4 is zabál a teljesítményéhez képest.


Arról nem is beszélve, hogy utólagos blokkfúrással mennyit szoktak még ezen az adaton dobni. Aki nem szeret/tud motort vezetni, az szerintem ismerve a saját környéke közlekedését maga is el tudja dönteni, hogy motorra száll-e.

2011. jan. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az első vagyok,én alá is írtam ma.De csak Szegeden lehetett vagy Kiskunfélegyházán...Nem volt választásom Kistelekkel kapcsolatban.

De aláírtam én is és a párom is,támogatom,ha valaki akarja én nem állok az útjába

Nekünk nem valószínű,hogy lenne pénzünk egy nagyobb motorra,de az esélyt szerintem meg kell adni neki,hogy ha valaki akar( és tud is venni ilyen motort,levizsgázni) akkor csak csinálja.

2011. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
mi a helyzet ezzel a b125-ös népi kezdeményezéssel?
2011. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem fogadták el.
2011. jún. 26. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!