Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aláírod a totalcar B125 népi...

Aláírod a totalcar B125 népi kezdeményezését?

Figyelt kérdés
Válaszod indokold.
2011. jan. 12. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen aláírnám,ha tudnám,Kisteleken hol lehet(lehet-e) aláírni.

Az 5ös számú főút mellett lakunk,munkába kocsival járok,mert egy kis Simsonnal nem merek elindulni,mert simán letúrnak az útról.

(Biciklivel meg elvileg nem lehet menni,pedig az is jó lenne nekem)


Viszont én pár kötelező gyakorló órához kötném,mert hiába van nekem pl személy-teher és folyamatban lévő busz jogsim,egy motor teljesen más!

2011. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pár kötelező órához lenne kötve!:)



[link]

2011. jan. 12. 17:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem hülyeség. Magyarország közlekedési kultúrája tart a nullához, és ez adná meg neki a kegyelemdöfést. Ültessünk olyan embereket motorra, akik mentek két kört a rutinpályán? Rendben, de akkor én meg kérem motoros repülőgépre a jogsit, és így mindenkinek jó lesz.
2011. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ÜLTESSÜNK?!

Olvasd el a totalcart...az ül aki akar, senkinek sem KÖTELEZŐ.Aki eddig is félt a motoroktól az nem fog felülni,aki pedig nem,annak hagy legyen már meg a lehetősége hogy ne kelljen 100ezret kidobnia az ablakon miközben csak 1-2 pontban más a KRESZ.

2011. jan. 12. 19:11
 5/16 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2011. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog NEM!!! soha sőt ellenzem ekkora hülyeséget...

akkor kapjanak azok meg B-s jogsit akinek A1-van

2011. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Miért kapnák meg?

Teljesen más a két dolog.

B-s jogsival pedig eddig is lehetett 50esekkel menni,mégse halt meg senki.

Pl itt van rokonunk.: Többször mondtam már neki hogy ugyan próbálja már ki az aeroxomat hátha megtetszik neki,és akár hogy erőltettem a válasz mindig az volt hogy NEM ő nem akar motorozni..akkor miről beszélünk?Senki se kényszerít.


Egy másik példának itt vagyok én.:

M jogsi 14 évesen - 110ezer ft

B jogsi 18 évesen - 120ezer ft


Balesetem eddig nem volt,garázsban van egy 125-ös yamaha DT,meg egy 100-as Aerox.

Na most ha én ezeket legálisan szeretném használni,akkor mehetek kidobni egy újabb 100-ast,és pontosan miért is? Kétszer tanultam kreszt,ennek ellenére fizessek ki megint 40ezret vizsgával és oktatással együtt,mert olyat természetesen nem lehet hogy egyből bejelent vizsgára és csak a vizsgadíjat fizetem ki...aztán menjek el a 10 óra ""rutinra"" amit a szőke nő magassarkúban is meg tud csinálni,ettől még nem azzal fogod megszerezni a rutint.

Forgalmi pedig már megvolt M-ből és B-ből is,köszönöm de elég volt ennyi.


És hogy miért nem megyek most nagy A-ra?Mert még nem tudom hogy "nagyban" is akarok e motorozni,vagy leragadok a 125ösöknél,mert egyelőre bőven elég még ez is..aztán majd meglátjuk.

2011. jan. 12. 22:16
 8/16 anonim ***** válasza:

én tudnék neki ürölni

b kategoriás jogsim van...autóm nincs,gyakorlatra esetleg suliba jobb lenne menni egy 125össel(akkor se gondoljatok egy nagy gépre)

most,azon gondolkozom,hogy amikor kijön a jóidő apám babettájával megyek...olcsobb mint a busz,időre meg kb ugyanaz....

ebbe az esetbe jó lenne,rá pattanok a 125ös tsre...

2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
110 ezer ft M-es jogsi???!!!!!! Nekem 45 ezer volt :-O össz-vissz.
2011. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Pesten lehet,Gyöngyösön 100 fölött.
2011. jan. 13. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!