Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Www. Totalcar.hu/magazin/kozel...

Www. Totalcar.hu/magazin/kozelet/nepitelet40k/ Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Ki hitte volna hogy a hires béemvét legyözi a suzuki xd háhá
2010. aug. 20. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki hitte volna, hogy van még olyan balf*sz, aki nem tud normálisan linkelni?

[link]


Mellesleg, ha értenél hozzá, tudnád, hogy a BMW-ben kábé 68-szor annyi elektronika van, mint a Swiftben. És olyan hibákról volt szó, hogy pl az ülés alatti fingelszívó nem kapcsolt be..

Ha meg nem szereted a BMW-t, akkor nem kell itt trollkodni. Én meg nemszeretem az Audit, mégsem teszek fel kamukérdéseket.

A helyesírásod meg siralmas, 'xd háhá', te elmúltál már 12 éves?

Takarodj vissza az iskolapadba, aztán ha lesz valam értelmes kérdésed, akkor gyere vissza.


VÁLASZOLÓKNAK:

DON'T FEED THE TROLL, NE ETESD A TROLLT!


(gyengébbek kedvéért: ne kezdj el vele beszélgetni/veszegetni, mert ő ezt élvezi)

2010. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, csak az a gond hogy BMW, Subaru, és Lexus kb tízszer kevesebb rohangál az utakon mint a többi felsorolt autógyár termékei, de most komolyan, ugyan mekkora arányban áll a Suzuki a BMW-hez képest mennyiségben, vagy a Lexus a KIA-hoz képest.
2010. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

14:36

nah majdnem megfogtál! gondolkoztam-gondolkoztam hogy mit jelenthet aza kábé szó. Már a szotárt is kinyitottam de ot csak kávét találtam...utánna felhivtam az egyik cigo haveromat akir felvilágositot rola h az ö nyelvjárásukban a körülbelült igy röviditik ez oylan cigo szokás . jó-jó mondom csak ez én eddig nem tudtam...

2010. aug. 20. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Te tényleg elég nagy egy troll vagy.

És valójában ez teljesen más. Hiszen a suzukit ne a BMW-vel hasonlítsd össze. Itt főképp az átlag emberek véleményeiről és tapasztalatairól van szó. És sajnos a népítéletben is vannak hozzád hasonló trollok. Viszont míg egy pl suzuki esetében ez a szám százalékosan kicsi, egy BMW esetében (mivel sokkal kevesebb BMW népítélet van) ez arányosan sokkal több, ráadásul rengetegen utálják a BMW-t csak azért, mert akinek van egy annak jobban megy nála.

2010. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elégggé óriás troll gps nem kell?

http://www.youtube.com/watch?v=dHlsUeJuBNc&feature=related

ingyense! :D

2010. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14:36 vagyok


kábé = kb = kröülbelül.

Amúgy kurwára nem vagy vicces te kis suttyó :) menj vissza csézni

2010. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!