Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme újra...

Szerintetek van értelme újra megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Meghúztak az első forgalmi vizsgán azzal az indokkal, hogy nincs elég rutinom.Ez nagyon elkeserített.Én úgy éreztem, hogy jól tudok vezetni.Annyira elkeseredtem, hogy kocsit se látnék legszívesebben soha többé.
2010. dec. 4. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
pár óra gyakorlás után én a helyedben újra vizsgáznék. fel a fejjel! de... ezt a "jól tudok vezetni" dumát felejtsd el! Alan Prost tud vezetni. Colin Mcrae tud vezetni. az utakon a legtöbb vezető csak közlekedik.
2010. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy haveromat anno 9 szer buktatták meg,mégis levizsgázott. kell venned pár plusz órát ami plusz kiadás. erre is megy ki a játék vszeg. ne keseredj el.
2010. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Le estél a lóról, oszt most mi van?

Szaladj anyu szoknyája alá sírni, vagy minnél elöbb menj újra vizsgázni!!!!!!!!

2010. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem is meghúztak elsőn. másodikon átmentem.

ráadásul az eddigi pénzeket kidobnád az ablakon a célegyenesben?

ha meg ezt a bukást nem tudod elviselni mi lesz veled máshol?

fel a fejjel!

2010. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindenért megbuktathatnak, és ha tehetik meg is buktatnak. Akiknek van jogsija azok közül is sokan megbuknának, egy forgalmi vizsgán szerintem. ÉN 3Xorra mentem át.
2010. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Manapság nem sok embernek sikerül elsőre a forgalmi vizsga, tudod mindenkinek kell a pénz mert szar világ van most mindenhol... inkább örülj annak hogy csak ilyen "semmitmondó" indokkal tudtak megbuktatni. Következőre biztos sikerülni fog, ha már látták, hogy tejeltél...
2010. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel
2010. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tízszer is húznak meg, ha húszszor is (a vizsgán! ;) ), nem szabad feladni, a jogsi életbevágóan fontos. Én tudom, sajnos a fiamat nem sikerült meggyőznöm, de remélem, Te nem adtad fel és végül megvan!
2021. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!