Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olyanokból is lehet ugyan...

Olyanokból is lehet ugyan olyan kamionsofőr, mint amit lent leírok?

Figyelt kérdés
Szoktam látni videókban, meg írják is hogy vannak akiknek az apja, vagy a családjában sok a kamionsofőr és a fiukat már kb 10 évesen a volán mögé teszik, hogy gyakorolhassanak, meg tanítják őket a szakmával kapcsolatban stb. Az én családomban senki nem kamionozik és lehetőségem sincs jelenleg, hogy ezt a szakmát élőben tapasztalhassam, mint a sofőrök gyerekei.Én valószínűleg jogosítvány megszerzése közben és az internetről fogok tapasztalatot szerezni. Így is lehetek ugyan olyan sofőr, mint a "szerencsésebbek"?
2010. nov. 15. 15:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
persze. Azért a kamionozás nem egy értelmiségi munka...
2010. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

elég magányos meló..

régen nekem is vágyam volt,

de azóta voltam 2x teherautóval sofőrként 800 km-es úton...

nem akkora élmény 80-90-es tempóval szelni a sztrádát. rosszabb esetben főutat.

2010. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kereseted mennyi volt ha kérdezhetem? :S
2010. nov. 15. 16:47
 4/20 anonim ***** válasza:
átlagban 190e forintot keresnek
2010. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
17/F
2010. nov. 15. 17:00
 7/20 anonim ***** válasza:
Nos, nekem a családom két generációra visszamenőleg(apám, nagypapám) fuvaros, illetve volt. Nagypapám simán megtanult nagyteherautót vezetni, apámnak ennyi könnyűsége volt, hogy nagypapám taníthatta. Én még tőlük az életben nem hallottam olyat, hogy a "kamionsofőrködéshez" e téren tapasztalt családi háttér kellene. A Nagyteherautó és a kamion között pedig nagy különbség nincsen, ha tudod ezt vezetni, tudod a másikat is. Szóval hajrá!
2010. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Ez ösztönző

Ha valaki tud még ennek kapcsán írni az írjon legyen szíves:)

2010. nov. 15. 17:44
 9/20 anonim ***** válasza:
nálunk is sokan kamionoznak és én is igy szerettem bele, és már egy pár éve "nyomom" de ha nincs senki aki tanitson hidd el akkor is van sok esélyed! ugyhogy hajrá és a rosszindulatu megjegyzésekkel ne törödj! az Elsőnek meg azt üzenem h ha nem értelmiségi munka akkor ültess már be egy kamionba pl egy politikust aki elvileg annyira agyoniskolázott, megnézném hogy tolatna monjuk rampára, de sztem már ott elbukná h váltani nem tudna, söt! sztem inkább már a kéziféknél!
2010. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Aha. De ő nem is tanulta ezt.
2010. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!